Батьки

У кінотеатр з дитиною: 5 корисних порад батькам

Поки у вас не було дітей, ви могли ходити в кіно, ні про що не думаючи. Вам сподобався актор, персонаж або постер, і ви йдете. Все просто. Але якщо у вас маленькі дітки, ви повинні ходити в кінотеатр обдумано, особливо, якщо це – перші походи в кіно для вашого малюка. Про що подумати, що передбачити? – Про це ми якраз і поговоримо сьогодні.

 

У кіно з дитиною: важливі поради батькам

1. Подумайте про те, чи дійсно ваш малюк готовий до кінотеатру. В якому віці краще починати водити дітей в кіно? Звичайно ж, це залежить від вашого чада. Більшість дітлахів починають відвідувати кінотеатри у віці 3-4 років. Але деякі батьки вирішують почекати трохи довше, особливо, якщо дитина чутлива до гучних звуків або боїться темряви.

2. Виберіть правильне кіно (мультфільм). Звичайно ж, ви хочете, щоб контент підходив для дитячого сприйняття. Як правило, мультики – безпрограшний варіант. Також зараз випускають чимало фільмів, заснованих на казках, дуже красивих і ефектних, від яких малеча також залишається в захваті. Також зверніть увагу на тривалість показу – маленьким дітям буде складно висидіти на занадто довгому сеансі.

3. Пропустіть рекламу і трейлери. Більшість кінотеатрів перед фільмом/мультиком показують рекламу і трейлери. Діти віком до 8 років неспроможні відрізняти рекламу від реального контенту. Тому навіть коротких роликів, які рекламують трилери, фільми жахів, бойовики тощо краще уникати. Крім того, врахуйте, що трейлери, як правило, мають більш гучну озвучку і дуже швидку і динамічну зміну кадрів, що також навряд чи буде корисно для психіки дитини.

4. Сплануйте все правильно. Більшість малюків найактивніші і найкраще поводяться в першій половині дня. Тому перший сеанс кіно напевно стане найвдалішим вибором. Крім того, на таких сеансах зали найчастіше забиті саме дітлахами, які не будуть так сильно переживати, якщо ваш малюк почне розмовляти під час показу (хоча навчити його правилам поведінки в кінотеатрі потрібно в будь-якому випадку). Також не забудьте погодувати чадо перед походом в кінотеатр і заздалегідь вирішіть, чи будете ви купувати поп-корн, солодощі і т.д. Якщо так, то обов’язково візьміть з собою воду.

5. Дійте за обставинами. Повірте, ви не будете першими батьками, які йдуть з кінотеатру з кричущою і плачущою або занадто втомленою дитиною. Так, в таких випадках ви можете подумати, що даремно витратилися на квитки. Але не потрібно змушувати малюка робити те, до чого він ще не готовий. З іншого боку, ви завжди можете піти з кінозали раніше, якщо дитині щось не сподобається, або вийти в хол кінотеатру, зробити невелику паузу і спробувати зайти знову – як правило, діткам цього більш ніж достатньо.

 

Автор – Сальнікова Анна

Джерело – mama-tato.com.ua