Батьки

12 способів пограти з дитиною не встаючи з дивана

Якщо ви більше не можете бігати і стрибати разом з дітьми, ляжте і пограйте в ці пасивні диванні ігри, які сподобаються і вам, і малюкам.

У дітей сконцентрована така кількість енергії, про яку дорослим залишається тільки мріяти. Намагаючись бути хорошими батьками, ми щосили намагаємося не відставати від невгамовних малюків, але іноді бажання лягти і не вставати стає непереборним. Спеціально для таких випадків існують гри, що дозволяють розважити дитину лежачи на улюбленому дивані.

 

Рівень «Новачок»

Буде потрібно зовсім трохи зусиль і мінімум уяви.

 

Давай почитаємо

Це найочевидніше, але практично завжди безпрограшне рішення.

 

Мовчанка

Хто найдовше просидить мовчки? Зрозуміло, ви, але щоб не відбити бажання грати в цю прекрасну гру, можна піддатися.

 

Походи по моїй спині

Відмінний вихід з положення, якщо діти ще маленькі. Вони вчаться тримати рівновагу, а ви отримуєте безкоштовний масаж спини.

 

Букви на спині

Один з вас креслить пальцем літери на спині, а інший намагається їх вгадати. Заодно і алфавіт вивчіть.

 

Рівень «Досвідчений батько»

Доведеться трохи напружити фантазію, але можливість полежати довше того варта.

 

Похід

Відмінність від попередніх ігор полягає тільки в тому, що посеред кімнати ставиться намет. А в ньому вже можна читати, ходити по спині, вгадувати букви – зрозуміло, лежачи.

 

Гра в лікарню / ресторан / ясла

Візьміть на себе роль пацієнта, відвідувача ресторану або малюка ясельного віку, і нехай ваша дитина вас лікує, обслуговує або розважає.

 

Перукарня / салон краси

Заради дорогоцінних хвилин спокою можна видати дитині лак для нігтів, гребінці, шпильки і гумки і віддати себе на поталу юному майстрові. Головне – не давайте дитині справжні ножиці.

 

Рівень «Експерт»

Ці ігри – вищий пілотаж.

 

Диванний монстр

У цю гру найкраще грати з двома (або більше) дітьми. Відсуньте диван від стіни, ляжте на нього, а діти нехай бігають колами навколо дивана. Час від часу ричите, вихоплюйте одного з дітей.

 

Принеси мені…

Це геніальна двухсерійна гра. Сядьте на диван і попросіть дитину принести вам що-небудь: наприклад, щось синє, що-небудь трикутне або щось, схоже на дорогоцінний камінь. Будьте впевнені: що б ви не загадали, вам точно що-небудь принесуть. Але це ще не все. Після того як дитина притягне вам кілька несподіваних предметів, дайте йому завдання розкласти їх на ті ж самі місця, звідки він їх узяв.

 

Тренування ніндзя

Ляжте, закрийте очі і попросіть дітей беззвучно прокрастися повз вас. Хто видасть хоч якийсь шум, повертається на вихідну позицію і починає спочатку.

 

Ноги-дороги

Нехай діти покатають по вашим ногам невеликі машинки. Це, до речі, досить приємно.

 

Що у мене на попі?

Ляжте на живіт, і нехай дитина кладе вам на п’яту точку різні предмети, які ви повинні вгадати. Дітей дуже веселить слово «попа», тому повалятися на дивані вийде довше, ніж якби йшлося про спину.

 

Джерело – variat.com.ua