Про проект

Вітаємо, дорогий читачу.

Ми раді вітати Тебе на нашому сайті “Батьки та діти” (pac.com.ua).

Від душі сподіваємося, що цей проект, не просто сподобається Тобі, але виявиться корисним, надихаючим, окриляючим, збагачуючим. Адже тут є все: корисні рекомендації від фахівців (лікарів, психологів, юристів) і бувалих батьків, гумор, рецепти, курйозні історії, життєвий досвід і щирість.

Говорячи коротко, сподіваємося, що “залипання” на нашому сайті буде Тобі в задоволення, як смачне печиво з ароматною терпкою кавою. Насолоджуйся!

“Батьки та діти” – це онлайн-проект звичайних батьків, яких об’єднала одна пісочниця у дворі і їх чудові діти. Нам є що розповісти і чим поділитися. Ми не професійні журналісти, і багато хто з нас тільки вчаться бути батьками. Є і досвідчені мами, тата. Але всі ми щирі і готові говорити про материнство, батьківство без купюр.

До речі, Ти – наш улюблений читач, – і сам можеш внести свою лепту, поділившись власними думками, ідеями і батьківськими премудростями, беручи участь в обговореннях статей або запропонувавши свою цікаву і корисну інформацію для сайту. Є чим поділитися з іншими? Пиши на цю електронну адресу.

Спасибі, що вибираєш pac.com.ua, допомагаючи нам розвиватися.

З повагою, редакція сайту.