Батьки

Не буває нудних вихідних, потрібно просто цікаво організувати відпочинок з дітьми.

Коли на вулиці вже не літо, і погода змінюється: то сонце, то дощ, то вітер, батьки думають, чим зайняти своїх активних і допитливих дітей. Надовго залишатися наодинці з дітьми вдома – в приміщенні – нереально, тому пропоную декілька варіантів, як цікаво і з користю провести час поза домом.

  1. Станьте «веселим листоношею». Поки йде дощик робимо разом листівки або просто малюємо кілька малюнків, а потім, коли погода дозволяє, робимо невеликий марафон по знайомим з намальованими листівками. Цілком природно дитина-листоноша отримує «солодке» винагороду за виконану ним роботу. Дуже важливо не забути попередити тих, до кого ви збираєтеся і з чим.
  2. Турбота про друзів наших менших. У холодну пору року є дуже важливе заняття для вашої дитини – сходити в парк і погодувати там птахів і тварин. Це можуть бути качки в озері, білки або просто голуби. Але для дітей це знайомство з живою природою і плюс море емоцій.

Фото. Валерій Подзоров

  1. Знайомство з фауною. Познайомитися з живою природою ваша дитина зможе, відвідавши разом з вами зоопарк, дельфінарій або океанаріум. В цьому випадку, рекомендую, якщо є можливість, квитки потрібно купувати заздалегідь.
  1. Дари лісу. Дуже цікаво і корисно одночасно буде похід за дарами лісу. Для дорослих, восени, це, звичайно ж, гриби, ну а для дітвори буде цікаво збирати листя, жолуді, горобину. Зібравши з дітьми гербарій, можна спокійно провести кілька вечорів будинку, створюючи дивовижні вироби. Та й просто побродити по осінньому лісі насолоджуючись красою. Стільки барв, що неможливо надивитися.

Фото. Валерій Подзоров

  1. Фото на пам’ять. Гарно, на вулиці, що в парку, що в лісі, можна влаштувати фотосесію з дітьми. Покидати листям, поховатися за різнокольоровими деревами і кущами. А там дивись, в кадр попадеться і білка! Фотосесію також можна влаштувати просто на дитячому майданчику. Дитина буде відчувати себе невимушено, в своїй тарілці, і фото вийде життєвим і барвистим.
  1. Відвідування дитячого театру. Дітям, починаючи з 2 років, можна відвідувати дитячий театр. Це дуже дивно: театр і дитина. Добре, зараз, у багатьох – навіть в театрах для дорослих є дитячий репертуар. Інформацію можна знайти на міських афішах або сайтах театрів. Найважливіше вивчити репертуар заздалегідь і підібрати спектакль за віком та інтересами дитини (і знову ж, квитки, купувати, по можливості заздалегідь).

Фото. Guillaume Speurt from Vilnius, Lithuania

  1. Похід в бібліотеку. Пізнавальним для дитини буде похід в бібліотеку. Заходячи в читальний зал. Дитина схвильована від кількості книг, і всі їх можна взяти і почитати, подивитися картинки. Записатися дитині в бібліотеку – захоплююча процедура, чим старша дитина, обміркуваніше і відповідальніше віна ставиться до запису. Дитина дізнається, як себе ведуть в бібліотеці і читальному залі, а також правила, як брати книжку додому.
  1. Згадуючи про літо. Нагадуванням про теплі місяці і відпочинок буде похід в аквапарк або басейн. Діти дуже люблять воду, а тим більше розваги в воді.

Фото сайта http://aqua.dreamtown.ua

Є ще багато місць, куди і дітям і дорослим можна сходити разом і провести незабутній час всією сім’єю (кіно, майстер-класи, ігрові автомати, дитячі кімнати і т.д.).

Діти – це наше щастя, радість і веселощі.

Розважаємося разом і насолоджуємося життям !!!

 

Автор: Тетяна Кравченко