Батьки

Як перетворитися на справжнього невротика? Цінні поради для дорослих!

 1. Будь-яка проблема – КАТАСТРОФА. Потрібно впоратися з нею негайно, чекати не можна. Корисно перед сном – лягти в ліжко і обдумати кожну деталь проблеми, чуйний сон гарантовано
 2. Розглядайте будь-яку думку – як істину. Вірте в неї. Якщо вам здається, що ви комусь не подобаєтесь – це щира правда. Не піддавайте цю думку сумніву, як і інші другі думки + вірте в свої фантазії. Вони є вашою реальністю.
 3. Ви НЕ маєте права припускатися помилки. Якщо ви раптом допустили – ви тоді огидна людина – і це правда, тобто абсолютна істина!
 4. Ви повинні подобатися ВСІМ, бажано бути до приємної нудоти гарною людиною, всім догоджати – допомагати і любов ВСІХ гарантована!
 5. Все погане, що може придумати ваш мозок, має статися з вами – хвилюйтесь, бажано побільше. І ніякої невизначеності, ви ВСЕ і ВСІХ і навіть себе повинні контролювати. Бажано найстрашніше, що може трапитися поГУГЛИТИ, при необхідності подивитися картинки, бажано, щоб тривога зросла до панічного стану.
 6. Шукайте постійних ЗАЯВ у інших людей, вимагайте гарантії, що у вас все добре. Адже вони краще знають. Вимагайте 100% гарантії!
 7. Самовдосконалюйтесь до втрати свідомості – і ніхто не побачить, що ви погана людина. І ще, до того ж додайте перфекціонізму і самокритики – тоді мотивація до самовдосконалення ніколи не зникне.
 8. Ніколи і нікому НЕ відмовляйте! І у вас буде багато шанувальників. Коли відмовите – вас будуть ненавидіти всі.
 9. Не забувайте, що ви всім і все повинні. Вибачайтеся частіше, особливо, коли багато разів перед цим повибачалися. Все одно ви ПОВИННІ!
 10. Багато працюйте і сім’я вам буде вдячна за час вашої відсутності. Їх роздратування – це сигнал, що вам потрібно працювати до пізна.
 11. Вам потрібно страждати, адже світ несправедливий, ви народжені тільки для страждання. Шукайте страждань!
 12. Ви не відповідальні за своє життя, відповідальна ДОЛЯ! Як написано, так і призначено!
 13. Підіть до ворожки, викачайте яйце, зробіть астрологічну карту, плюйте по три рази, стукайте по дереву, не передавайте через поріг, дотримуйтеся УСІХ забобонів і життя налагодиться.

 

І наостанок, ВСЕ узагальнюйте!

 

Автор – Наталія Простун, дитячий і сімейний психолог