Діти

Їстівні фарби для дітей своїми руками: відмінний спосіб зайняти малюків

Ви точно захочете зробити такі їстівні фарби для дітей своїми руками! Ми пропонуємо дуже простий, але від цього нітрохи не менш крутий рецепт їстівних фарб для малюків.

Є різноманітні розвиваючі ігри для дітей, і малювання знаходиться на перших позиціях в списках дбайливих мам. Їстівні фарби для малюків дуже популярні – в інтернеті ходять різні рецепти їстівних матеріалів для юного художника, на будь-який смак. У цій статті мова піде про фарбу з рисової каші для немовляти. Ваш маленький творець залишиться задоволений і ситий!

Спочатку змішуємо рисову кашу для малюків з великою кількістю води, поки не отримаємо гарну консистенцію, а потім додаємо барвник. В якості натуральних барвників можна взяти соки: морквяний сік для оранжевого кольору або буряковий для червоного.

З метою збереження чистоти житлової кімнати, найкраще розстелити дитині покривало у дворі, якщо ви живете в приватному будинку. Спостерігати за тим, як малюк творить свій шедевр і перекушує по ходу справи – одне задоволення. Швидко, просто і дешево. Покривало можна розстелити у ванній кімнаті або самій ванній, щоб зменшити область шкоди інтер’єру і швидко все прибрати.

 

Джерело – uaua.info