Діти

Дитячі ігри для зимових вечірок: відмінні способи розвіяти нудьгу в холодну пору року

Коли на вулиці лютує жахлива хуртовина, або під ногами чавкає сльота, радимо влаштувати незабутню зимову дитячу вечірку для дітей. Для цього тобі знадобиться трохи фантазії, терпіння і любові до авантюр.

Дитячі ігри взимку – це не обов’язково традиційні сніжки або катання на санках. Насправді з листопада по березень іноді практично неможливо вийти на вулицю. Але це зовсім не привід сумувати в чотирьох стінах: адже зима може просто прийти до вас додому. Твій Малюк представляє веселі зимові ігри, які наповнять твій будинок дзвінким дитячим сміхом і радістю.

 

Коли холоду наступають: ігри для дітей різного віку

Якщо ігри на свіжому повітрі набридли і червонощокі малюки весело атакують тебе, спробуй спрямувати їх енергію в мирне русло і запропонуй взяти участь в описаних нижче конкурсах.

 

Сніговий боулінг

Виріж з білої тканини доріжку для боулінгу і поклади її на підлогу в великому приміщенні. А тепер намалюй на картоні сніговиків, сніжинки, Діда Мороза та інших персонажів, що асоціюються із зимою (наприклад, Морозко або Снігуронька теж підійдуть).

Тепер залишилося прикріпити їх до 10 2-літрових пляшок і поставити в кінці імпровізованої доріжки. Потім видай юним учасникам великий білий м’яч (він буде грати роль сніжної грудки) і запропонуй запустити його в фігурки. Хто зіб’є більше – той і переможець.

 

Веселі магнітики

Розкинь по столу невеликі магніти з зображенням зими або Нового року. Кожній дитині видай по великій пластиковій кружці і магніту, прив’язаному до мотузочці. Після цього засікай час. Виграє той, кому за допомогою імпровізованої магнітної «вудки» вдасться виловити найбільше магнітиків і скласти їх в свою кружку.

 

Прибираємо сніг

Постав на стіл 2 відра. Можна використовувати звичайні пісочні відерця з наклеєними на них сніжинками. Ще одне велике відро помісти на підлогу і кинь в нього штучний сніг (його можна купити або зробити самостійно з вати або конфетті). Розділи малюків на 2 команди і видай кожної дитячу лопатку. Завдання кожної команди – якнайшвидше наповнити «снігом» приватне відерце, переносячи його з великого відра по черзі (естафета).

 

Атакуємо іглу

Іглу – вігвам ескімосів, і саме його належить будувати юним непосидам. Для цього вони діляться на 2 команди, яким ти видаєш по кілька коробок з-під взуття, обклеєних білим папером. Кожна команда будує з них свій іглу. Потім вручи їм мішок «сніжок»: їх роль можуть грати грудки паперу, білі тенісні кульки або зім’яті білі шкарпетки). Після цього включай таймер, а гравці починають закидати сніжками іглу противника, намагаючись розвалити його. Як тільки таймер вимкнеться, гра припиняється, а виграє та команда, іглу якої залишився цілішим.

 

Сніг в димоході

Для цієї гри знадобляться великі коробки-«будинки», з проробленими в них отвірами- «димохідами». Малюки отримують «сніжки», зроблені з паперу, і кидають їх у «будинок» супротивника, намагаючись потрапити в дірку, тобто «димохід». Перемагає той, хто більше заб’є коробку опонента своїми метальними снарядами.

 

Полювання за рукавичками

Одна з найпростіших зимових ігор підійде навіть для зовсім крихітних дітлахів. Тобі знадобиться 10-15 пар рукавичок (і ще кілька розпарованих для більших веселощів). Сховай одну з кожної пари в різних місцях будинку, видай кожному з дітей по другій рукавичці і запропонуй знайти її «подружку». Той, кому це вдалося раніше за всіх, отримує приз.

 

Ми гарантуємо захоплююче проведення часу для улюбленого малюка і його друзів – і це буде цілком бюджетне дозвілля.

 

Автор – Єлизавета Сорока

Джерело – tvoymalysh.com.ua