Корисності

Безпека на дитячому майданчику

Будь-яка пора року, а тим більше літо, це ігри на свіжому повітрі. Для дітей в літку, якщо вони не виїжджають, куди-небудь з батьками, проведення часу, в основному це дитячі майданчики. Граючи з дітьми на дитячому майданчику, обов’язково подумайте про безпеку. Які заходи безпеки повинні бути читайте в нашому матеріалі.

  1. Якщо є така можливість, то краще ходити грати туди, де насипаний пісок або укладено гумове покриття, а не покладено асфальт.
  2. Обов’язково приділіть увагу пісочниці. Адже в її вмісті може виявитися, що завгодно: бите скло, шприци, сигаретні недопалки, фекалії тварин. Перед тим як дозволити дитині грати в піску, слід уважно оглянути пісочницю і прибрати всі небезпечні предмети. Також поясніть дитині, що граючи з піском, не можна кидатися їм, а руки не можна тягнути в очі або в рот.
  3. Вся площа дитячого майданчика повинна бути очищена від гострих і небезпечних речей.
  4. Ігрові елементи повинні бути цілими, без розбитих або поламаних частин, тим більше, неприпустимо відсутність будь-яких предметів.
  5. Гвинти й шурупи, якими скріплені атракціони, не повинні стирчати зовні.
  6. Ігрові елементи не повинні бути іржавими.
  7. Перевіряти необхідно і температуру поверхонь, оскільки в літні спекотні дні залізні дитячі гірки та каруселі під прямими сонячними променями дуже сильно нагріваються.
  8. Навчіть дітей обходити стороною гойдалки і каруселі, на яких вже хтось перебувати. Не дозволяйте зістрибувати на ходу.
  9. Підбирайте зручні речі, в яких дитина буде вільно рухатися. Краще не одягати курточки і кофтинки з капюшоном і слизьке взуття.
  10. При експлуатації “парних” елементів, наприклад гойдалки-балансира, необхідно пам’ятати про те, що діти повинні бути приблизно одного віку.

 

Джерело – kids_fun_shop