Розвиток

Ідеї для осіннього дозвілля: малюємо на листях

Осінь – прекрасна пора для того, щоб разом з дітьми робити вироби з осіннього листя і інших природних матеріалів. Якщо дитина любить грати з опалими листочками, принесіть частинку яскравої осені додому і зробіть полотном для своїх шедеврів.

У нашій сьогоднішній підбірці – найкращі ідеї малюнків на осінніх листях. Не думайте, що це заняття підходить тільки для дітей. Деякі малюнки – справжній виклик для дорослих художників. Швидше беріться за фарби і спробуйте їх повторити.

 

Зверніть увагу на те, що для малюнків на осінніх листях можна використовувати різні матеріали: маркери, крейда, фарби.

1. Для роботи з листами їх краще попередньо посушити. Щоб картини точно вийшли, треба покласти листя на кілька днів між сторінками товстої книги – так вони збережуть колір і свою плоску форму.

2. Візьміть різнокольорові фарби, крейду або маркери – і дайте волю фантазії! Малюйте на листочках крапочки, спіральки, сердечка, квіти, смужки, клітини і навіть павині очі. Між жилками квітів можете намалювати красиві візерунки або придумайте маленький малюнок на всю поверхню.

3. Дуже сподобається дитині робити з листя забавних звіряток. Разом подивіться на форму листа – і вирішите, на яку тварину він може бути схожий. За допомогою фарб оживуть і рибки, і сонечка, і добрі привиди.

4. Робіть аплікації з листя. Нехай малюк покаже, на що здатне його уява: намалює краєвид або казковий сюжет, а потім «поселить» там звірків. Якщо вставити картину в рамку, вона може стати відмінним осіннім декором або прекрасним подарунком, наприклад, для улюбленої бабусі!

Відмінного вам дозвілля з дітьми! І пам’ятайте: головне – не шедевральність отриманого творіння, а веселий час і гарний настрій, отримане в процесі.

 

Джерело – uaua.info