Діти

Якщо дитина не хоче пити воду: що робити?

Якщо дитина звикла до солодких компотів, соків і газованих напоїв,то батькам слід пам’ятати, що велика кількість цукру, барвники і всілякі шкідливі добавки зовсім не безпечні для дитячого організму. Найбільш корисним напоєм для вашого малюка є проста вода. Але як змусити дитину пити воду, якщо вона категорично відмовляється це робити?

Безумовно, сформувати звичку пити воду набагато легше з дитячого віку. Дітей старших, які вже звикли до солодких напоїв, привчати до цього не так вже й просто. Звичайно, не варто силою примушувати дитину пити воду. Ви ризикуєте отримати абсолютно протилежний результат. Важливо проявити трішки терпіння і скористатися наступними порадами. Якщо ваша дитина звикла пити тільки соки, можна почати потроху розводити їх чистою водою і таким чином знижувати концентрацію соку.

Ця маленька хитрість дозволить поступово і безболісно привчити малюка пити воду.

З дітьми старшого віку можна домовитися, пропонуючи пити сік тільки під час прийому їжі, а в інтервалах між прийомами вживати просту воду.

Враховуючи той факт, що діти люблять все яскраве і строкате, запропонуйте своєму малюкові самому вибрати гарний поїльник або кухоль, з якої можна буде пити тільки воду. Всім відомо, що діти беруть приклад з батьків. Пийте самі чисту воду і регулярно, ненав’язливо пропонуйте маляті.

Вирушаючи на природу або просто на прогулянку, не беріть з собою солодкий компот або сік. Візьміть за правило брати тільки питну воду, вона прекрасно втамує спрагу, і дитина поступово до неї звикне.

Пам’ятайте, що прищеплена з дитинства корисна звичка пити чисту питну воду закладає надійний фундамент для здоров’я вашої дитини на все життя.

 

Джерело – nashamama.com