Діти

20 речей, які ваша дитина неодмінно повинна зробити взимку

Зима – це не тільки новорічні та різдвяні свята, а й час, коли можна зануритися в сніжне диво і зимові розваги. Рекомендуємо і вам на хвилиночку стати дітьми і зробити хоч щось з цих 20 зимових “безумств”, які ваша дитина неодмінно зробить цієї зими, не сумнівайтеся.

 

Отже, ось диво-список подвигів на цю зиму.

Кожна порядня дитина повинна взимку …

 1. Отримати сніжком по лобі. І так, дитина образиться на весь світ, піде з майданчика, поїсть цукерок і вирішить, що на перший раз світ буде прощений.
 2. Дізнатися, що буде, якщо доторкнутися язиком до гойдалок. Не сильно приємний досвід з першої спроби засвоєний не буде, тому результат треба повторити ще кілька разів.
 3. Вирости з усіх торішніх зимових речей. Змусивши вас купувати нові. Звичайно, ви ж все купували з запасом на виріст, але відразу ж після різдвяних розпродажів раптом виявите, що теплий одяг вже абсолютно не підходить.
 4. Випросити у батьків дуже дорогий снігокат. Тоді дитина прийде до висновку, що кататися на картонці в 100 разів краще.
 5. Набратися нахабства вимагати подарунки. Вимагати подарунки дитина буде абсолютно за всіма січневими датами, включаючи Різдво, Старий Новий рік, і навіть День святого мученика Воніфатія.
 6. Спробувати на смак бурульки. Після ляпанця по попі і обіцянки миттєвої застуди прийти до висновку, що цим заняттям потрібно займатися на самоті.
 7. Жахнутися, надягаючи шерстяний светр. А потім нити кожні 5 хвилин про те, що все жахливо свербить.
 8. Довести, що невбивані комбінезони з «посиленої попою» – виключно маркетинговий хід. Та ви й самі в цьому переконаєтеся, коли дитина повернеться з гірки з величезною діркою на колготках в заданому місці.
 9. Зневажати поддевочні шапочки, кофтинки і рейтузи.
 10. Змусити всю сім’ю після ситного застілля вийти на ліплення сніговиків, і після першого дуже великого кома геть охолонути до ідеї.
 11. Підтримати тата в питанні винесення ялинки, сказавши: «Ніколи і ні за що!»
 12. Радіти обіцяній ожеледиці так само, як дощу з шоколадних цукерок.
 13. Втратити 3 пари рукавиць, 2 шарфика і відгризти зав’язку у шапочки.
 14. Захопитися фігурним катанням. Карколомну кар’єру почати і відразу ж закінчити після невдалих випадів на паркеті.
 15. Напередодні канікулярної поїздки всій родині в теплі краї нахабно захворіти і відкласти подорож до наступних канікул.
 16. З поблажливим виразом обличчя дати батькові поводи саней і попросити везти до дитячого майданчика.
 17. Вирізати сніжинки з кольорового паперу і суперклеєм причепити на вікна, щоб довше трималося.
 18. Відкрити 3-літрову банку консервованих помідорів, з’їсти один і з незадоволеним виглядом, мовляв, несмачно, піти до себе в кімнату.
 19. Намалювати або написати щось на автобусному склі.
 20. Розчулити родичів, притискатючись носом до вікна, нібито дивлячись на падаючий пластівцями сніг. Але в цей час дивитися на гойдалки і мріяти про те, щоб доторкнутися язиком до них знову.

 

Джерело – uaua.info