Діти

Книжки про кохання та турботу для дітей

 

Маленька книжка про любов. Ульф Старк. Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.

У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка — багато світла й любові, і цей настрій книжки дуже точно відтворила в ілюстраціях Марія Фоя.

Опис  від ВСЛ — https://starylev.com.ua/malenka-knyzhka-pro-lyubov

 

Йорґен + Анна = любов. Віґдіс Йорт. Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

Опис від ВСЛ — https://starylev.com.ua/yorgenannalyubov

 

Лізелотта захворіла. Александр Штеффенсмайер. Чудова книжка не лише для дітлахів, яких здолала недуга. Але й оповідання про турботу та любов. Про те, як важливо іноді робити маленькі жертви і лишати себе дрібних радощів аби потурбуватись про тих, кого любиш.

 

Мій друг кит. Бенджі Девіс. Історія про дружбу, турботу та трішки самотність. А також про те, що якби не було боляче тих, кого любиш, іноді треба відпускати

 

Джерело: ninnananna.com.ua