Діти

6 способів розбудити дитину вранці

Щоб пробудження було приємним, спробуйте використовувати наші 6 порад:

  1. Будите ваше чадо обнімашками і поцілунками.
  2. Ледача подушка. Скажіть дитині, що йому складно прокидатися з тієї причини, що у нього просто лінива подушка! Її терміново треба виносити на балкон і вибивати з неї лінь! І з кожним днем ​​це робити буде легше, адже ліні в подушці буде ставати все менше і менше.
  3. Ранковий шум. За півгодини до пробудження відкривайте двері в дитячу, галасуйте, готуючи сніданок, включайте бадьору музику, припиняйте ходити тихенько і т.д. Тоді дитина від гучних звуків сама почне прокидатися, і тоді підняти її буде вже легше.
  4. «Підняти підняли, а розбудити забули». Знайоме, чи не так? В такому випадку можете влаштувати з дитиною для швидкого пробудження змагання, хто швидше одягнеться. Діти, як правило, люблять такі ігри і моментально прокидаються.
  5. Маленька модниця. Запитайте дочку модницю під час пробудження, яку зачіску вона сьогодні хоче і яку сукню вона бажає надіти в сад? Практично всі дівчатка модниці, і упустити можливість вибрати, приміряти і зачесатися не стануть.
  6. Придумайте цікавий ранковий ритуал. Наприклад, зустрічати світанок, або вести графік температури. А для цього необхідно вставати строго в один і той же час. Так і дитина буде вивчати природу і вставати навчиться в один і той же час.

 

Джерело – instagram.com/kids_fun_shop