Психологія

10 способів почати свій день позитивно

Щоранку, прокидаючись від сну, людина мимоволі замислюється про те, як віна проживе цей день. І в залежності від того, позитивна ця думка, чи погана задається тон всьому майбутньому дню. Різні дослідження показують, що якщо позитивно почати ранок, то і весь день буде яскравіше і вдаліше, при цьому збільшується відчуття щастя і навіть задоволеності. Тільки від самої людини буде залежати, який прогноз буде в цей день. Але як же почати день позитивно? Своїми порадами як почати свій день позитивно ділитися психолог Влада Березянська.

  • Дуже важливо, щоб ваш ранок завжди починався з хороших думок. Подумайте про щось приємне, що не завдає вам занепокоєння і не викликає стрес. Ви повинні відчувати лише позитивні емоції від своїх думок.
  • Добре після пробудження слухати приємну музику, яка наповнює вас енергією і дарує відчуття спокою і безтурботності. Можна придбати собі будильник, який замість докучливого стандартного дзвінка буде програвати ваші улюблені мелодії. Крім того, вже доведено, що ранкові години найкращий час для навчання і запам’ятовування. Тому можна починати свій день з корисних програм і уроків.
  • Ні в якому разі не вмикайте телевізор або комп’ютер. Не варто навантажувати себе інформацією з самого ранку. До того ж не факт, що ці повідомлення не засмутять вас і не зіпсують вам настрій на цілий день. Дуже часто ЗМІ з самого ранку передають новини з гарячих точок, а також іншу негативну інформацію, яка вас абсолютно не стосується. Особливо вразливі люди можуть приміряти на себе все те, що почули, і дуже сильно турбуватися з цього приводу.
  • Постарайтеся з ранку нікуди не поспішати. Краще встати на півгодини раніше і збиратися на роботу в спокійній обстановці. Випийте чашку кави з бутербродом, розслабтеся і подумайте про те, що ваш день пройде так само чудово, як почався.
  • Спробуйте медитувати. Відпочиньте від своїх проблем, забудьте на деякий час про навколишній світ, про те, скільки всього вам належить зробити в цей день. Підіть у себе на 15-20 хвилин, і прекрасний настрій на весь день вам забезпечено.
  • Налаштуватися на позитив, можна, використовуючи техніку ароматерапії. Купіть собі ароматичну лампу і набір ефірних масел, які не тільки дозволяють розслабитися, але і заряджають нас енергією, дарують заряд бадьорості на весь день і стимулюють нашу свідомість. Якщо вам не до душі аромалампи, можна придбати спеціальні ароматичні свічки або медальйони.
  • Кожен день вранці приділяйте кілька хвилин аутотренінгу. Це повинні бути обов’язково позитивні висловлювання, які ви будете повторювати в тиші по кілька разів. Наприклад, «Сьогодні просто чудовий день», «Цей день принесе мені багато нового і цікавого», «Сьогодні мене чекає успіх і удача» і багато іншого в цьому ж дусі. Подібний аутотренінг налаштовує нашу свідомість на те, що день буде просто чудовим, повним позитивних емоцій і приємних вражень.
  • Займіться вранці творчістю. Приділіть цьому всього 15-20 хвилин, і ви помітите, що ваш настрій покращився, а сил для звершення нових справ додалося.
  • Заведіть собі щоденник, в який щодня будете записувати всі свої досягнення. Збираючись рано вранці на роботу, перечитуйте ці записи, і натхненні своїми ж успіхами, вирушайте у справах.
  • Знайдіть собі який-небудь талісман. Нехай це буде невеликий камінчик, брелок, ракушка або маленька фігурка тварини, з якої у вас будуть лише приємні асоціації. Вірте в те, що цей талісман неодмінно принесе вам удачу, і тоді всі ваші бажання збудуться. Якщо ваш день пройшов добре, завжди дякуйте своєму талісману, таким чином, підживлюючи його позитивною енергією.

Дуже важливо не боятися мислити позитивно, думати лише про хороше і не звертати уваги на погані знаки. Удача переслідує лише тих, хто вірить в неї.

 

Автор – психолог Влада Березянська