Батьки

Новорічний календар в стилі Адвенткалендаря: поради та список завдань

19 грудня прийде Святий Миколай в кожну оселю, щоб порадувати діток подарунками та освітлити домівки та душі дорослих. Кожна дитинка шукає зранку під подушкою подарунок, а коли знаходить, світиться від щастя, і майже, весь день для неї зайнятий: або грою, або книжкою, іграшкою, і розмовами з батьками, друзями, що ж приніс Миколай.

А вже наступного дня починаються розмови про подарунки від Діда Мороза та про Новий рік, до якого ще цілих 11 днів. А для того, щоб очікування Нового року порадувало дітей та принесло масу позитивних емоцій дорослим, можна взяти за приклад Адвенткалендар та створити свій власний та ще й власноруч. Календар буде приємно нагадувати, що вже скоро Новій рік і створить святковий настрій для очікування.

Хто думає, що створення такого календаря займе багато часу та грошей, помиляється! Тут головне ваш творчий настрій, фантазія та речі, що у вас вже є вдома або можна задешево придбати в будь-якому магазині. Ми вже писали про Адвенткалендарі, створені власноруч. Тут, так само, основою може бути тканина, дерев’яний стенд, будиночок з віконечками, конверти, носочки, а також мотузки, картон, кольоровий папір… Для малюків краще покласти щось солоденьке або цікавеньке, а от для доросліших можна написати новорічні завдання, які прискорять підготовку до Нового року.

Ідеї-завдання для нашого новорічного календаря, що порадують як дітей, так і дорослих.

20 грудня: Пишемо листа Діду Морозу

Вносимо першим в списом, так як батьки повинні заздалегідь потурбуватися про подарунки, замовлені дітьми. Для завдання потрібні : конверт, папір, олівці, фломастери, все, що захоче використати дитина.

21 грудня: Відвідуємо каток

Чудове проведення часу для всієї родини як на закритих, так і на відкритих катках. Не обов’язково витрачати на це гроші – зараз багато шкіл роблять безкоштовні катки на території школи.

22 грудня: Переглядаємо сімейний фільм про Новий рік та Різдво

Прекрасний привід показати дітям цікаві фільми та провести разом час. Потрібно лише заздалегідь подумати, який фільм буде в сімейному перегляді.

23 грудня: Пишемо листівки родичам та друзям

Навіть, якщо близькі люди живуть з вами на одній вулиці, їм буде дуже приємно отримати листівку з привітанням, написаним дитячою рукою.

24 грудня: вчимо новорічні та різдвяні вірші та пісні

Обов’язково потрібно підібрати вірші, зорієнтовані на вік дитини, які вона легко може запам’ятати.  Від пісень та віршів дитина повинна отримати тільки позитивні емоції.

25 грудня: Влаштовуємо святкову фотосесію

Зараз є дуже багато пропозицій зробити тематичну фотосесію в арендованій та прикрашеній до свята фотостудії, але можна створити прекрасну атмосферу від святкової фотозйомки вдома з друзями. А, якщо на вулиці випало багато снігу – це ідеальний варіант для зимової фотосесії на вулиці в снігу.

26 грудня: Генеральне прибирання

В прибиранні залучені всі члени родини – в кожного своє завдання. Особливу увагу приділяємо позбавленні від старих речей. Зустрінемо Новий рік в новому чистому будинку!

27 грудня: Прикрашаємо будинок до свята

Новорічна атмосфера вже з’явиться від першої появи гірлянди, іграшки чи сніжинки в домі, а й , якщо їх зробити своїми руками, то святковий настрій гарантований з цього дня.

28 грудня: Йдемо на новорічну ярмарку

В кожному великому місті є новорічний базар (особливо за кордоном), від якого аж дух захоплює  і відразу відчувається свято. Тут можна придбати ялинку, подарунки, новорічні прикраси, яких ви не знайшли вдома, а також, всілякі смаколики.

29 грудня: Наряджаємо ялинку всією сім’єю

Ввечері, коли всі вдома, прикрашаємо найголовнішу красуню свята. Використати можна іграшки, зроблені власноруч або куплені, солодощі та мандаринки, що дуже подобається діткам.

30 грудня: Готуємо новорічний стіл

Дітки дуже люблять проводити час з батьками на кухні. Батьки можуть продумати страви заздалегідь так, щоб діти приймали участь. Добре, що зараз не потрібно годинами готувати на кухні – деякі страви можна замовити вже з доставкою додому. Але, як же ж без новорічного печива? Діти чудово справляються з вирізанням фігурок з тіста.

31 грудня: Готуємо привітання з Новим роком та загадуємо бажання

Скоро Новий рік –  подумайте про привітання близьких смсками, а також не забудьте загадати власні бажання, які обов’язково збудуться в Новому році.