Діти

Як навчити дитину танцювати

Поради для батьків, щоб навчити дитину танцювати.

  1. Дитина, старша 1,5 року вже може танцювати сама: візьміть її за руку і робіть прості танцювальні рухи з нею у парі. Варто включити ритмічну веселу музику, взяти малюка за ручки і стрибати разом під музику. Потім залиште одну руку, поступово малюк освоїться і почне танцювати без вашої допомоги.
  2. Рухи, яким ви будете навчати малюка, повинні бути найпростішими, адже головне завдання – навчити дитину відчувати музику, а не виконувати складні па.
  3. Поставте інструментальну музику, плавну, без яскравого ритму, розкиньте руки в сторони і … побігли по всій квартирі. Забігайте в кімнати, на кухню, легенько крутіться на місці. Такий біг добре розігріває і тренує тіло маленького танцюриста, повороти з кімнати в кімнату розвивають координацію у просторі і відчуття свого тіла.
  4. Часто буває, що дитина соромиться рухатися, і батьки не знають, як навчити її танцювати. Кращий варіант – почати рухатися самому. Але робити це варто тільки тоді, коли дійсно хочеться, коли музика подобається і танець приносить задоволення. Адже ваша радість від рухів відразу зчитується дитиною.
  5. У 3 роки малюка можна віддати в танцювальний гурток. Це розширює кругозір дитини. Ще один важливий момент – важливо, щоб у хлопців відразу була можливість виступати на сцені, це створює мотивацію і підвищує впевненість у собі.

 

Джерело – nashamama.com