Діти

Як навчити дитину чистити зуби: топ-5 навчальних мультфільмів

Як навчити дитину правильно доглядати за зубами і не боятися стоматологів? Допоможуть улюблені мультфільми!

Герої і образи з мультфільмів, які обожнює дитина можуть бути для нєї дуже авторитетними, тому вона захоче брати з них приклад. Це можна використовувати з користю і показати дитині мультфільми, які навчать її гігієні.

 

ФІКСІКІ «ЗУБНА ЩІТКА»

Мультик про те, як працює електрична зубна щітка і чому нею потрібно чистити тільки зуби. А ще трохи цікавого про виникнення зубної щітки!

Джерело: YouTube Автор: fixiki

 

ПІНГІ І КРОКІ «ЧИСТИТИ ЗУБКИ ЩОДНЯ»

Милі друзі пінгвіненя і крокодил в формі караоке з піснями розкажуть малюкові, як важливо чистити зуби і покажуть техніку правильного очищення зубів від нальоту!

Джерело: YouTube Автор: Уроки від Пінгі і Крокі

 

МАША І ВЕДМІДЬ «СОЛОДКЕ ЖИТТЯ»

Маші захотілося смачненького, а якщо вона вже вирішила, без солодкого не залишиться. Але солодке життя ні до чого хорошого привести не може – у Маші заболів зуб. Дорогі ласуни і любителі льодяників, готуйтеся до веселого уроку про те, що зуби треба берегти!

Джерело: YouTube Автор: Маша і Ведмідь

 

РАЗВІВАША ТВ «ЧИСТИМО ЗУБКИ МАШИНКАМ»

Машинки з відомого дітям мультфільму «Тачки» неслухали своїх батьків і не любили чистити зубки, від цього вони зіпсувалися! Автори пропонують дитині не повторювати за бруднулями-машинками, а допомогти їм вилікувати зуби, а далі кожен день ретельно їх чистити!

Джерело: YouTube Автор: Развіваша ТВ

 

«ПЕППА І ДЖОРДЖ ЛІКУЮТЬ ЗУБКИ»

Серія всіма улюбленого мультфільму про свинку Пеппу про те, як вона з братом відвідувала лікаря. Доктор Слон насамперед цікавиться, чи чистить вона зубки щодня вдень і ввечері. Оскільки Пеппа слухняна і стежить за гігієною разом з братиком, лікар залишається задоволений станом їх ротової порожнини.

Джерело: YouTube Автор: Michell Paulina

 

Покажіть дитині такі мультфільми про гігієну і чистка зубів перетвориться в захоплюючу гру!

 

Джерело – moirebenok.ua