Корисності

Засоби гігієни для подорожі з дитиною

Які засоби гігієни потрібно взяти зі собою в поїздку точно, коли подорожуєте з дитиною – читайте наш матеріал.

– Для того щоб змінити підгузник малюкові, знадобиться кілька пелюшок, краще одноразових. Їх ви можете постелити на ту поверхню, куди будете класти дитину. Візьміть з собою достатню кількість одноразових підгузків, до яких малюк вже звик.

– Не забудьте про паперові рушники, хусточки і вологі серветки – вони допоможуть не тільки при зміні памперсів, але і для підтримки чистоти рук і обличчя, адже крана з водою і мила в поїздці не буде.

– Для того щоб убезпечити себе від шкідливих мікробів, покладіть в аптечку для новонароджених дезінфікуючий спиртовий розчин у вигляді гелю – користуватися ним зручно. Важливо не забувати робити це часто, особливо перед їжею.

– В автомобільній подорожі для гігієнічних потреб вам може стати в нагоді пляшка з чистою, простою водою, якщо на вулиці тепло і є можливість зупинитися. Якщо має бути тривала поїздка на поїзді, а малюк вже вміє користуватися горщиком, візьміть його полегшену дорожню версію з кришкою, так буде зручніше і вам, і дитині. Туалети у вагонах не пристосовані для маленьких дітей і нерідко лякають їх. 

 

Джерело – nashamama.com