Здоров'я

Як не допустити обмороження шкіри у немовляти? Важливі поради

«Як не допустити обмороження щічок і ручок у немовляти взимку, адже у нього дуже ніжна і чутлива шкіра?» Це питання, напевно, хвилює абсолютно кожну молоду маму. Ділимося деякими секретами.

Взимку температура повітря часто опускається значно нижче нуля, але це не є протипоказанням до прогулянки з немовлям, тому що свіже повітря і зміна обстановки тільки на користь малюку. Як же правильно організувати зимову прогулянку, щоб вона не закінчилася сумними наслідками, наприклад, обмороженням щічок і ручок карапуза?

 

Порада 1: Оптимальна температура повітря

ОБМОРОЖЕННЯ ШКІРИ У МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ ВИНИКАЄ НАБАГАТО ШВИДШЕ, НІЖ У ДОРОСЛИХ!

Ти вже знаєш, що мінімальна температура повітря, при якій можна виходити на прогулянку з малюком взимку – мінус 10 ° С. Якщо на вулиці холодніше хоч на пару градусів, прогулянку треба відкласти до кращих часів. Інакше ризикове рішення може вилитися не тільки обмороженням відкритих ділянок тіла дитини, а і застудою.

 

Порада 2: Використання спеціальної косметики

Перед прогулянкою оброби щоки і ручки немовляти спеціальним кремом від морозу і негоди, який є найкращою профілактикою обмороження. Купуючи такий крем, зверни увагу на упаковку і склад. По-перше, на ньому має бути зазначено, що він дозволений для використання дітям до року. По-друге, склад має бути максимально натуральним: основу крему повинні складати рослинні олії, натуральний віск або жири тваринного походження. Води в косметиці від морозу повинно бути мінімум. Іноді виробники додають у крем пантенол або екстракти ромашки, календули та інше – це хороше доповнення, яке загоює мікротріщини на шкірі. По-третє, у дитячій косметиці від негоди не повинно бути хімічних барвників та ароматизаторів.

Щоб крем від морозу надав максимальний вплив, його потрібно правильно використовувати: наносити на щічки і ручки малюка за 20-30 хвилин до планованого виходу на прогулянку.

 

Порада 3: Тривалість прогулянки

Обов’язково враховуй, що діткам різного віку показаний певний час для зимової прогулянки. Так до кінця першого місяця життя немовляти вистачить півгодини (починати слід із 5 хвилин перебування на вулиці). Потім до 4-х місяців час прогулянки збільшується до 1,5 годин. До року карапуз може сміливо проводити на вулиці 2 години.

 

Важливо! Якщо під час прогулянки малюк вередує, у нього зблідли щічки або ж на шкірі з’явилися «мармурові» ділянки, то це перші симптоми обмороження. Зимову прогулянку треба припинити і вирушити додому, в тепло.

 

Автор – Аліна Таценко

Джерело – tvoymalysh.com.ua