Розвиток

Дощові хмари з крему для гоління: експеримент для дітей

Експеримент для дітей «дощові хмари» з крему для гоління допоможе дізнатися дитині про те, як влаштовані хмари і дощ.

Чим більше дитина дізнається про хмари, їх форму і колір, тим більше вона цікавиться тим, як хмари пов’язані з появою дощу. Експеримент з піною для гоління – відмінний спосіб це пояснити.

Всі інгредієнти для експерименту “дощові хмари” можна знайти вдома. Рекомендований вік дитини для проведення експерименту – старше 2 років (під наглядом батьків).

 

Для дитячого експерименту “дощові хмари” вам знадобиться:

  1. Стакан або банка
  2. Вода
  3. Піпетка
  4. Піна для гоління
  5. Харчовий барвник (синій)

 

Почніть з найпростішого – попросіть дитину наповнити склянку водою, не доливаючи до країв.

Потім акуратно додайте шар піни для гоління на воду. Обов’язково простежте за тим, щоб він не був занадто щільним, інакше вам довго доведеться сидіти і чекати магії. А це нудно. Піна для гоління – ваша хмара, а вода – атмосфера.

Тепер просто додайте кілька крапель харчового барвника на піну. Барвник поступово почне просідати через піну і падати в воду, яка знаходиться під «хмарою». Здається, що це дійсно дощові смуги. Виглядає просто чарівно!

Звичайно, для малюків сама ідея може бути трохи заплутаною і складною, але, використовуючи прості слова, ви зможете допомогти їм зрозуміти і пов’язати поняття хмар і дощу воєдино. Таким чином, експеримент стане відображенням того, що відбувається навколо.

Буде весело також провести такий експеримент на вулиці, щоб тут же показувати дитині на хмари, пояснюючи, що сірі і темні хмари вже зовсім-зовсім наповнені дощовими краплями, які ось-ось прорвуться і почнуть падати на землю. Все, як у експерименті.

Краплі барвника, що пробиваються через піну і спадають вниз потоками, заворожують. Дитина почне задавати мільйон питань, і не залишиться без емоцій.

 

Джерело – uaua.info