Діти

Іграшки, які мають бути у кожної дитини

Іграшки, які розвивають мислення й моторику дитини.

  1. Навчальні ігри з картками і наклейками

Це знахідка для батьків, які люблять розвиваючі заняття. Складно знайти дитину, якій не сподобається розглядати яскраві картки з картинками або заповнювати наклейками альбом. Особлива краса таких ігор в тому, що вони тихі, спокійні, не вимагають багато місця і додаткових матеріалів – а значить, грати в них можна і перед сном, і в дорозі або, наприклад, в черзі в поліклініці.

 

  1. Конструктор

Одна з кращих розвиваючих іграшок всіх часів. Якщо в радянські часи на полицях магазинів можна було знайти лише кілька однотипних наборів, то зараз вони представлені в багатьох різних видах. Вибір починається з звичайних пластмасових або дерев’яних кубиків і циліндрів, і аж до наборів з деталями в стилі “Lego” різних мастей і розмірів. Будь-які конструктори прекрасно розвивають сприйняття, уяву, просторове мислення і моторику.

 

  1. Музична іграшка

Іграшковий телефон, музичний інструмент, планшет або співаючий герой мультфільму – щось з цього «музичного» списку обов’язково сподобається дитині і зможе зайняти її на якийсь час. Крім того, всі іграшки з кнопками прекрасно розвивають моторику і координацію малюка. Головне – вибирайте моделі з не дуже гучним звуком.

 

  1. Ігрові набори з пластиліном

Ще один чудовий подарунок для малюка. Ліплення не тільки розвиває уяву, просторове мислення і дрібну моторику, але і заспокоює й розслаблює. Незамінна річ для енергійних дітей.

 

  1. Пазли

Прекрасний варіант для розвитку сприйняття і просторового мислення. До того ж, пазли надовго захоплять дитини, а при необхідності – і заспокоять її. Вибирайте великі чи маленькі картинки з декількома великими або безліччю дрібних деталей в залежності від віку свого малюка.

 

Джерело – nashamama.com