Творчість

Зимові забави для дітей: як зробити заморожені мильні бульбашки

Відмінний експеримент для дітей: мильні бульбашки, які замерзають на морозі і покриваються гарними візерунками. Як його провести, читайте в нашому матеріалі.

Ви пробували коли-небудь видувати мильні бульбашки взимку? Тоді у нас є відмінна ідея, чим зайняти дитину на вулиці взимку! Ця зимова забава для дітей особливо актуальна в мороз, так що одягайтеся тепліше і, вивчивши нашу інструкцію, як зробити заморожені мильні бульбашки, вирушайте на практику.

Ви можете зробити мильні бульбашки на морозі своїми руками або ж купити готові мильні бульбашки. Експериментуйте, з яких вийдуть найкращі заморожені мильні бульбашки.

Також вам знадобиться соломинка для коктейлю. Не варто намагатися зробити великі мильні бульбашки на морозі – у маленьких більше шансів не луснути, а перетворитися в красиві крижані кулі, як на фото нижче.

Щоб зробити заморожені мильні бульбашки, соломинку опустіть на дно склянки так, щоб її зовнішня сторона покрилася мильним розчином. Потім піднесіть соломинку до рота і плавно видувайте мильну бульбашку, легенько повертаючи соломинку, щоб на краю не накопичувалася зайва волога або шматочки мила, які можуть порвати мильну бульбашку.

Коли мильна бульбашка досягне 5-6 см, забирайте соломинку від рота і обережно опустіть соломинку з бульбашкою на сніг. Потім плавно, але швидко, дістаньте соломинку з неї. Мильна бульбашка замерзає за лічені секунди, тому, якщо трохи забаритися, то вона може порватися.

Можете також зробити заморожену мильну бульбашку прямо на соломинці для коктейлю, як на фото нижче.

При сильному морозі можна спробувати заморожувати мильні бульбашки прямо в повітрі і ловити їх руками (в теплих рукавичках, звичайно ж).

Ви тільки подивіться, як дивно виглядають заморожені мильні бульбашки взимку на вулиці, і як неймовірно цікаво спостерігати за процесом їх замерзання. Вашим дітям обов’язково сподобається така зимова забава!

 

Щоб залишити пам’ять про цю веселу зимову забаву для дітей, зробіть фото дітей з мильними бульбашками на морозі цієї зими.

 

Джерело – uaua.info