Творчість

Майструємо машинки з картонних лотків для яєць: 8 крутих виробів

Ідеї виробів з картонних упаковок для яєць для любителів автотранспорту: розповідаємо і показуємо, як зробити з яєчних лотків машинки на будь-який смак.

Що можна зробити з картонних лотків для яєць – та що завгодно! Наприклад, транспортні засоби для любителів машин: вантажівка, мотоцикл, вертоліт, корабель, екскаватор.

 

Що знадобиться для виробів з лотків від яєць:

  • картонні яєчні лотки
  • фарби
  • ножиці
  • клей, клейка стрічка
  • коктельні трубочки або палички від льодяників
  • палички для морозива
  • кольоровий папір, картон

А тепер детально розповідаємо, і показуємо, як зробити шикарні вироби у вигляді різного автотранспорту з яєчних лотків.

Пожежна машина з картонних упаковок для яєць

Така машина з лотків для яєць – просто мрія для будь-якого майбутнього пожежника. У таку машину поміститься абсолютно все, що треба для гасіння пожежі: і сходи із зубочисток (чи з коктельних соломинок і паличок від льодяників), і брандспойт. Але головне – це сирена.

 

Мотоцикл з яєчного лотка своїми руками

Мотоцикл з коляскою, як із старих мультфільмів або кіно. Заразом можна розповісти дітям про те, який транспорт був в ужитку за часів вашого дитинства, як відрізнялися мотоцикли тоді і зараз, а також, як одягалися мотоциклісти.

 

Вертоліт з картонних лотків для яєць

Для додаткових деталей вертольота вам знадобляться зубочистки, пластилін, картон, палички для морозива.

Завдяки своїм невеликим розмірам такий вертоліт може приземлитися де завгодно, а також відправитися разом з дитиною у будь-яку подорож: будь то похід в магазин, до лікаря або поїздка на машині.

 

Потяг з картонної упаковки для яєць

Цей потяг може бути таким довгим, яким ви тільки захочете. Ну або таким довгим, наскільки вистачить у вас яєчних лотків.

А ще це потяг зможе перевезти масу дрібних іграшок з однієї кімнати в іншу.

 

Двоповерховий автобус з яєчних лотків

Для такого виробу підійдуть два картонні лотки на шість яєць. Склеюємо їх між собою, прикрашаємо, кріпимо основу або замість картонних коліс кріпимо колеса від старої машинки. Все. Двоповерховий автобус готовий відправитися в подорож, наприклад, по паперових вулиц Парижу.

 

 

Корабель з лотків для яєць

Якщо звичайні паперові кораблики вже набридли, пропонуємо змайструвати справжній фрегат з картонних контейнерів від яєць.

І тільки від вас залежить, буде це піратський корабель або, навпаки, корабель з яскраво-червоними вітрилами, який пливе, щоб знайти Асоль. А доки ви вирішуєте: “Ахой! Все на борт! Підняти якір”!.

 

Самоскид з картонних упаковок для яєць

Шикарний самоскид, в якому можна перевозити що завгодно. Наприклад, родзинки замість гальки, цукор рафінад замість цегли, а сіль – замість піску.

 

Екскаватор своїми руками з яєчних лотків

Малий та молодецький. Саме так можна охарактеризувати цей екскаватор з яєчних лотків. І він неодмінно вам згодиться, якщо ви надумаєте затіяти велике будівництво.

 

Тепер ви знаєте, як можна зробити машинки з картонних лотків для яєць. Бажаємо весело провести час разом з дітьми, займаючись виробами з яєчних лотків!

 

Джерело – uaua.info