Творчість

HandMade – сердечка своїми руками

За вікном лютий місяць, а на носі 14 лютого – День Святого Валентина, день всіх закоханих. І як же в такий день, та й без сердечок? Звичайно ж, без них в цей день відчуття свята буде не повним.

Є кілька способів, щоб наповнити ваше свято сердечками – купити в магазині, позичити у знайомих, або найцікавіший – це зробити сердечка своїми руками.

А якщо сердечка виготовляти разом з дітьми, то можна весело провести час і отримати масу задоволення, при цьому чомусь новенькому навчити своїх дітей.

Тому ми зібрали для Вас кілька варіантів виготовлення сердечок своїми руками.

 

 1. Прості об’ємні сердечка

Виготовлення цих сердечок просте і доступне навіть дітям. Для виготовлення необхідно тільки чотири складові: папір, ножиці, клей і гарний настрій. Процес виготовлення простий – виріжте з паперу сердечко, зробіть надріз по центру, як показано на зображенні, і склейте.

Якщо зробити безліч сердечок різних розмірів, то можна з сердечок зібрати будь-яку композицію і розташувати її наприклад на стіні, або в вигляді панно. А можна з великої кількості невеликих сердечок зібрати одне велике – на всю стіну.

 

 1. Любовна геометрія.

Сердечко не обов’язково має бути з круглими краями, адже комусь подобаються оригінальні форми. Для такого випадку є варіант сердечка з круглими краями, але від цього не менш гарне.

Для виготовлення вам знадобляться лише кольоровий папір і ножиці.

Виріжте з папіру квітку з незграбними пелюстками (як на зображенні) і зігніть його в серце за схемою. Ви скажете ось так от просто, і це все ??? Так, якщо вам необхідне просто сердечко, але можна з такого сердечка, зробити симпатичну валентинку, виготовивши конверт, і вклавши в нього зроблене вашими руками сердечко.

 

 1. Серце в техніці орігамі

Якщо вам подобається більш складні процеси у виготовленні, або ви прихильник техніки орігамі, то для вас є варіант сердечка в техніці орігамі. Якщо вам подобається техніка орігамі, ви можете освоїти нову схему, як робити серце з паперу.

Для виготовлення вам знадобиться кольоровий папір або спеціальний папір для орігамі, і спритність ваших рук.

Візьміть прямокутний аркуш паперу і зігніть кути як показано на схемі. Розпряміть їх і виконайте ту ж операцію, вже з іншого боку. Лист повинен розділиться на трикутники і ромб.

Тепер складіть два краї в об’ємні трикутники (зображення 11).

Після цього приступайте до формування невеликих куточків цих трикутників (дивись схему).

Виконайте ці кроки з кожним з куточків з усіх чотирьох сторін. Після чого вам залишиться тільки надати квадрату що вийшов форму сердечка.

 

 1. Об’ємні сердечка орігамі

Ще один варіант сердечок в техніці орігамі, тільки на цей раз з вони будуть об’ємними.

Для їх виготовлення необхідні, лише двосторонній кольоровий папір і ножиці.

Квадратний аркуш паперу складіть навпіл, потім зігніть ще раз навпіл, після чого розігніть його.

Загніть куточки як показано на зображеннях.

Для фінального штриха вам знадобляться ваші легені – через отвір внизу надуйте сердечко.

Гарно, просто і оригінально. Такі сердечка весело буде робити разом з дітьми.

 

 1. Плетене серце.

Ще один варіант виготовлення оригінального сердечка, для якого вам знадобляться кольоровий папер двох різних кольорів і ножиці.

Листи розміром А4 складіть навпіл, переверніть і ще раз складіть. Розріжте їх так, щоб у вас вийшли вузькі і довгі прямокутники близько 15 см в ширину. У кожної заготовки один край потрібно обрізати півколом, а на стороні з лінією згину зробити надрізи до закругленого краю.

Тепер вам залишилося по черзі протягнути смужки паперу, щоб вийшло серце.

 

 1. Об’ємне 3D сердечко

Для любителів 3D-фігур є схема об’ємного виробу з паперу у формі серця. Таке сердечко стане гарним оригінальним подарунком, прикрасою для інтер’єру або листівки, а може і послужити гарною коробочкою для маленького і значимого подарунка.

Для виготовлення такого сердечка необхідно: шаблон-схема, кольоровий двосторонній папір, ножиці і клей.

Скачайте схему шаблону (дивись нижче), і роздрукуйте на папері. Правильно виріжте заготовку за шаблоном, складіть її і склейте.

Додатково до серця можете завантажити схему для подарункової коробочки. В яку можна скласти подарунок і сердечко.

Шаблон серця: 3d-paper-heart

Шаблон коробки: 3d-paper-heart-box

 

 1. Серце з дроту і пряжі

Дріт практично не асоціюється з романтикою, а тим більше з Днем усіх закоханих. Але це тільки на перший погляд. Ми пропонуємо вам симпатичне і ніжне серце з дроту, яке можна зробити своїми руками.

Для виготовлення вам знадобляться: тонкий дріт, кусачки, кольорова пряжа (атласна стрічка, або товста нитка), плоскогубці, банка.

Кусачками розділіть дріт на необхідну кількість відрізків потрібної вам довжини (довжина залежить від бажаного розміру серця). За допомогою плоскогубців, зігнути на 2 рівні частини відрізок дроту.

За допомогою банки зігнути вільні кінці дроту, обігнувши їх навколо банки, отримавши тим самим, напівкруглі елементи. Зняти дріт з банки і надати йому форму серця. З’єднайте кінці за допомогою плоскогубців закрутивши їх.

Тепер просто намотайте пряжу на заготовку по типу ловців снів.

Такі сердечка стануть чудовою прикрасою. Їх можна прикріпити на будь-яке місце в будинку. А з декількох сердечок можна змайструвати класну гірлянду.

 

 1. Об’ємна листівка – Сердечне дерево

Дану листівку буде цікаво робити разом з дітьми, особливо якщо, вона стане подарунком для мами або бабусі.

Для виготовлення знадобиться: блакитний, зелений і коричневий картон, рожевий або червоний папір, ножиці, степлер, олівець, клей.

Почніть зі створення паперових сердець з червоного або рожевого паперу. Наріжте смужки з паперу, з’єднайте кінці степлером і надайте їм форму сердечка (див. зображення). Вам знадобиться від 15 до 20 паперових сердець.

Для створення фону листівки виріжте смужку зеленого картонного паперу в формі трави і приклейте її до нижньої частини блакитного листа картону. Візьміть коричневий лист картону і на ньому обведіть частину руки своєї дитини, виріжте його і приклейте на аркуші блакитного картону.

Тепер можете приступати до наклеювання сердечок. Для зручності налийте невелику кількість клею на паперову тарілку. Опустіть один край сердечка в клей і потім помістіть його на листівку. Наклейте всі заготовлені сердечка у вигляді крони дерева. Дайте клею висохнути.

Готову листівку можна підписати від імені дитини, або дитина сама підпише її для того кому хоче подарувати.

Джерело: iheartcraftythings.com

 

 1. Об’ємна 3D листівка

Такий оригінальний подарунок своїми руками нікого не залишить байдужим.

Для виготовлення такої листівки вам знадобиться щільний папір, ножиці, канцелярський ніж і трошки терпіння.

Спочатку прокресліть прямі лінії, що утворюють візерунок. Проріжте лінії ножем і акуратно зігніть листівку.

Чи не правда оригінально і красиво ???

 

 1. Штамп у вигляді серця

Ще один простий спосіб зробити оригінальну листівку – це прикрасити її за допомогою саморобного штампа у вигляді серця. Даний спосіб дуже сподобається маленьким діткам.

Зробити штамп можна з картонного циліндра від туалетного папіру, фольги, харчової плівки і т.п.

За допомогою олівця продавіть циліндр уздовж, надавши йому форму серця, за допомогою скотча зафіксуйте форму циліндра.

Край саморобного штампа умочіть у фарбу – відбиток готовий. Таким штампом можна прикрасити різні за розміром листівки, або цілі картини.

Головне, якщо листівки прикрашає дитина, стежити, щоб ваше чадо не захопилося і не проштамповало стіни і меблі, а то романтика у вас буде всюди …

 

 1. Сердечка за допомогою подушечки пальців.

Ще один спосіб оригінально прикрасити вашу листівку або валентинку – залишивши на ній відбитки своїх пальців, або відбитки дитячих пальчиків.

Для такої затії вам знадобиться: фарба, поролонова губка, папір для листівки або валентинки.

На поролонову губку налийте невелику кількість фарби. Прикладіть до губки великі пальці, поставте відбитки в формі сердечка на папері.

Але щоб не зіпсувати подарунок, рекомендуємо для початку потренуватися на звичайному аркуші паперу.

 

 1. Листівка «Вишите серце»

Оригінально і незвично буде виглядати листівка з вишитим на ній серцем. Такий подарунок припаде до душі романтичним натурам.

Вам знадобляться: кольорові нитки (бажано товстіші), щільний аркуш паперу (краще картон), голка.

Виріжте листівку необхідного розміру. Проколіть в формі серця дірочки (кількість дірочок буде залежати від розміру серця). Вишийте за допомогою голки і нитки серце крізь дірочки. Приклад дивись на зображенні.

 

 1. Серце з воскових олівців

Різнобарвні милі сердечка можна зробити з воскових олівців. При цьому необов’язково купувати новий набір, напевно у вашої дитини є купа поламаних, або залишків від попередніх наборів. Виготовлення таких сердечок буде цікаво і вашому чаду. Так що сміливо залучайте його до спостереження за процесом.

Що необхідно для виготовлення: воскові олівці (кількість залежить від використовуваної силіконової форми і бажаного вами кількості сердечок, в прикладі використовувалося близько 70 шт. Уламків), гострий ніж, силіконова форма з сердечками.

Ножем акуратно проріжте обгортку на кожному олівці по довжині і видаліть її. Розбийте олівці на дрібні шматочки, якщо вони ще не зламані (в цьому вам може допомогти ваша дитина).

Відсортуйте олівці за кольорами, які будуть добре виглядати разом, наприклад – зелені і жовті, рожеві і червоні, коричневі і бежеві.

Заповніть кожне серце в силіконовій формі зламаними олівцями.

Форму поставте в духовку і «випікайте» при температурі 250 градусів протягом 15-20 хвилин, поки олівці повністю не розплавляться. Вийміть форму і дайте сердечкам повністю охолонути і затвердіти, після чого їх можна вийняти з форми.

Якщо хочете зробити сердечка ще більш особливими, тоді додайте кілька крапель лимонного масла, цитрусового масла або олії лаванди в розплавлені олівці, перш ніж дати їм охолонути. Це зробить олівці ароматними.

Джерело: thenerdswife.com

 

 1. Саморобна ваза з сердечками

Таку вазу можна зробити з будь-якої банки, але ефектніше виглядатиме прозора, скляна банка.

Вам знадобиться: банка, кольорова повсть, шпагат або пряжа, велика голка, клей або скотч.

Виріжте з повсті необхідну кількість невеликих сердечок. Протягніть в голку шпагат та нанизьте на нього сердечка, залишаючи між сердечками відстань.

Закріпіть один кінець шпагату на банку за допомогою клею або скотча. Обмотайте шпагатом банку і закріпіть вільний кінець клеєм / скетчем (дивись зображення).

Тепер у вас є оригінальна красива ваза для невеликого романтичного букета.

Джерело: theprettybee.com

 

 1. Повітряне серце (2-3 дні на виготовлення)

Хочете більше романтики – зробіть своїми руками дивовижне сердечко, яке стане чудовою прикрасою вашого романтичного вечора.

 Для такого серця вам знадобиться: дві довгі повітряні кульки (з яких зазвичай крутять різних звіряток), ножиці, клей ПВА, вода, контейнер для клею, пряжа, шпилька або гостра річ, стрічка.

Надуйте дві повітряні кулі, так, щоб вони були однакового розміру або якомога ближче до нього.

Відріжте шматки пряжі довжиною до 60-90 см. Вилийте трохи клею в контейнер. Додайте трохи води до клею, щоб зробити його більш рідким, ніж зазвичай. Наприклад, 4: 1 клей / вода.

По одному опустіть шматки пряжі в клей, щоб вони були повністю покриті. Просочені клеєм шматочки пряжі оберніть навколо повітряної кулі. Необхідно обернути кулі декількома шарами пряжі, перехрещуючи нитки як показано на зображенні, для того, щоб після висихання конструкція була досить міцна. Але при цьому кулі не повинні бути повністю покриті, так як фігура втратить відчуття легкості.

Після нанесення необхідної кількості шарів пряжі залиште сохнути до повного висихання клею. Не залишайте виріб сохнути на тканини або газеті, для висихання необхідно виріб покласти на скло або пластик

Як заготовки висохнуть, за допомогою гострого предмета проколіть повітряні кулі і акуратно витягніть їх. Обидві заготовки прикладіть одну до одної і при необхідності відріжте зайве, для того щоб надалі сформувати правильну форму серця.

Якщо вас влаштовує форма серця, закріпіть обидві половини між собою змоченими в клеї нитками пряжі, обмотавши при цьому не тільки місце з’єднання, але і всю конструкцію по колу. Залиште серце висихати.

Після висихання розташуйте зроблене вами романтичне серце в тому місці, де ви планували створити романтичний настрій.

Джерело: www.michelemademe.com