Творчість

15 незвичайних технік малювання для дітей від року до ста: крута добірка

Малювати можуть усі! Мало того, у всіх можуть бути шедеври. У вас до сих пір не виходило? Просто у вас не було відповідних технік. Тепер є!

 

15 способів зробити світ красивішим – це не диво? Наша добірка зроблена з акцентом на незвичайні, оригінальні техніки малювання. Вони дійсно підійдуть для людей різного віку.

Чому ми рекомендуємо малювати всім? Тому що немає кращого способу привести нервову систему в норму, заспокоїтися, отримати свою порцію ресурсу та гарного настрою, ніж творчість для задоволення.

Незвичайні, нетрадиційні способи малювання хороші ще й тому, що, використовуючи їх, практично неможливо зробити щось погано. Академічний малюнок змушує напружуватися і боятися помилок. А кляксографія прекрасна сама по собі.

Артерапія – це дуже корисна справа в нашому стресогенному світі. Спробуйте. Кожному з нас важливо мати заняття для релаксу. Особливо, мамам. Особливо, мамам маленьких дітей.

Серед цих чудових технік малювання є: малювання ватяними паличками, м’ятим папером, набризком, пластиковими пляшками, звичайним пензликом незвичайним способом, методом монотипії і просто пальчиками … І це не все.

Починаємо.

 

Натюрморт із бризків фарб

Мама і дитина – прекрасний тандем. Хтось бризкається фарбами, хтось робить малюнок закінченим шедевром. Техніка набризгу тільки здається простою. Вона вимагає вправності та креативу. Проте отримані шедеври гідні бути в рамці й на стінці.

 

Техніка малювання зім’ятим папером

По-перше, це красиво. По-друге, м’яти папір – терапевтично. По-третє, дуже просто вийдуть чудові картини.

 

Малюють найменші

Тут мама та її півторарічний малюк творять прекрасне. Подивіться. Мама заслуговує медаль за правильний підхід у розвиваючих заняттях. Від її підтримки навіть у глядачів піднімається самооцінка.

 

 

Видряпати собі малюнок

Спочатку робимо правильне полотно (це просто, не переживайте), а потім дряпаємо по ньому підручними засобами – отримуємо картину і … казку на додачу.

 

Гербарій у допомогу

Роль основи може виконувати все, що завгодно. Але листя та квіти – завжди красиво: відтиснув, скомбінував – і все.

 

Техніка малювання ватяними паличками

Нестандартне малювання буває дуже … нестандарним. Замість пензлика – вушні палички – чудова ідея, а головне, ніяких обмежень.

 

Намалюємо собі космос

Складніша техніка малювання аквареллю. Для тих, хто вже доріс до серйозних завдань. На цьому відео озвучено кілька секретів, які зроблять вашу дружбу з аквареллю міцнішою.

 

Кульбаба одним рухом щітки

Щітка для миття посуду (альтернатива пензлика) для малювання кульбаб незамінна. На відео не тільки кульбаби … Секретні малюнки для найменших.

 

Монотипія і метелики

Монотипія – серйозна назва для простого способу малювання. Навчіться, не пошкодуєте.

 

Шедеври за допомогою розпилювача для води

Робота з несподіваним фіналом. Звичайно, ми можемо припускати і планувати, але вода і фарба самі вирішують, що в підсумку вийде. Дуже захоплююче.

 

Розвиваюче заняття з татовою піною для гоління

Ви не уявляєте, яку красу можна зробити з фарб, піни. Гідна техніка для розвитку дитини. Просто дуже! Татусі, купуйте більше пінки.

 

Бульбашкова плівка як інструмент

Так Так. Її можна не тільки “лопати” для заспокоєння нервів, нею можна малювати.

 

Серйозна техніка малювання на мокрому

Це правда вже майже професійна техніка, що не робить її складною.

Фантазійні малюнки, зате, вийдуть приголомшливими.

 

Кляксографія – як ідеальний метод малювання

Серйозність цієї техніки – поза сумнівами. А психотерапевтичний ефект – неймовірний.

 

Соняшники для радості в житті

Дуже фактурний малюнок досить простий у виконанні. Просто потрібно знати секрети. Вони на відео є.

 

 

Джерела: Miss Nelly Vlog, Ирина Колобова, Любящие мамы, turyshka, GLEBKA, bunny, Зоя Белоусова, Maria Ponomaryova Уроки рисования для детей, Олеся Лапидус, Живопись акварель, Rita Rylikova НАУЧИСЬ РИСОВАТЬ Painting with Natasha York

 

Автор – Оксана Шевченко

Джерело – tvoymalysh.com.ua