Психологія

Як зробити поганий день хорошим

Бувають дні, коли все йде шкереберть, настрій на нулі і здається, що ніщо вже не виправить ситуацію. Але це не так! Навіть у безнадійно-поганих днів є шанс стати хорошими, правда, ви повинні для цього постаратися. Що вам необхідно зробити?

 

Зробіть що-небудь тільки для себе.

Кожна людина має потребу в особистому просторі – як у фізичному, так і в психічному. Побудьте на самоті з собою – випийте чашку чаю, почитайте книгу, погортайте журнал або послухайте музику. Щодня присвячуйте собі трохи часу, це допомагає відновити сили, зняти стрес і відволіктися від неприємних дрібниць, з якими доводиться стикатися протягом дня.

 

З’їжте те, що любите.

Іноді можна дозволити собі розслабитися. Якщо день був замалий, трохи шоколадних цукерок, в яких ви зазвичай себе обмежуєте, допоможе вам прикрасити його. Смачна, улюблена і бажана їжа гарантовано викличе у вас позитивні емоції.

 

Не сидіть склавши руки.

Якщо у вас не ладиться з великим проектом, не зациклюйтеся на ньому. Ви можете повернутися до нього пізніше. Займіться іншими справами: зробіть дзвінок, який давно відкладайте, напишіть листа, якого запланували ще тиждень тому, розберіть бардак на робочому місці. Як тільки ви відчуєте, що ваш день проходить не дарма, ваш настрій відразу ж підніметься.

 

Поговоріть з коханою людиною.

Намагайтеся не плакатися в трубку про свої проблеми, навпаки виберіть якусь позитивну тему. Запитайте, як пройшли вихідні, як справи і не забудьте сказати, коханій людині, що ви любите її.

 

Прийміть ванну.

Водні процедури безумовно діють на людину заспокійливо. Вони допомагають зняти напругу і забути про проблеми. У ванній ви очищується не лише фізично, ви змиваєте з себе весь негатив, накопичений за день. Душ – це відмінний спосіб освіжитися після важкого робочого дня, а тепла ванна допоможе розслабитися перед сном.

 

Знайдіть привід посміятися.

Немає кращого способу виправити ситуацію, ніж від душі, голосно і заразливо посміятися. Веб-комікси, смішні відео на YouTube, жарти з другом, забавні фотографії … знайти привід для того, щоб повеселитися не так складно.

 

Автор – психолог Влада Березянська