За чашкою кави

Подарунок вчителю на 8 Березня – оригінальні ідеї

Що подарувати вчителям на 8 Березня і що вибрати на подарунок вихователям на 8 Березня – щорічний головний біль батьківського комітету. Якщо ви шукаєте доречний подарунок для вчителів за розумні гроші, то наші ідеї для вас.

Якщо дітям достатньо зробити листівки до 8 Березня своїми руками, то батькам доведеться напружитися. Зазвичай все закінчується букетом квітів, коробкою цукерок, сертифікатом в один з магазинів або конвертом з грошима. Але для тих, хто вважає, що подарунки вчителям або вихователям на 8 Березня повинні бути більш оригінальними і душевними, пропонуємо кілька ідей, що можна подарувати вчителю на 8 Березня.

 

Сукуленти в подарунок вчителю на 8 Березня

Квіти в подарунок вчителю або вихователю на 8 Березня – ідея не нова. Але у нас є кілька ідей, як зробити це незвично. Наприклад, сукуленти в оригінальних дерев’яних або керамічних діжках від Goosucc – відмінний варіант, якщо ви ще не вирішили, що подарувати вчителю на 8 Березня.

 

Флораріум в подарунок вихователю дитячого садка на 8 Березня

Ще одна незвичайна ідея для подарунка вихователю на 8 Березня – флораріум. Це скляний резервуар, в якому посаджені рослини. Купити флораріуми можна в інтернет-магазинах або в квіткових магазинах, які також спеціалізуються на сувенірах. Розмір, форма і “начинка” залежать від того, яку суму ви готові виділити на подарунок вчителю на 8 Березня або на подарунок вихователю на 8 Березня.

  Фото – Leosklо

 

Дерев’яні написи в подарунок вчителю або вихователю

Ще не вибрали, що подарувати вчителю на 8 Березня, тоді у нас для вас є ще ідеї. Будь який букет квітів стане краще, якщо його доповнити дерев’яними літерами. Це можуть бути кілька слів, наприклад, “Спасибі” і “7а клас”.

 

Постери в подарунок вчителю на 8 Березня

Постери з цитатами великих людей, побажаннями або цікавими афоризмами про вчителів – гарний подарунок на 8 Березня. Можна купити готовий постер або запропонувати дітям зробити його своїми руками. Тоді батькам залишиться тільки купити і оформити постер в рамку.

 

Щоденник в подарунок вчителю на 8 Березня

Все ще сумніваєтеся, що подарувати вчителю на 8 Березня? Подумайте про незвичайні щоденники. Наприклад, “коучинг-бук” – недатований щоденник з рекомендаціями професійного коуча, як ставити цілі і знаходити в собі ресурси для їх звершення від BlankNote.

Або оригінальний щоденник в в дерев’яній обкладинці, доповнивши його дерев’яною листівкою.

Фото – Use it Accessories 

 

Книги в подарунок вчителю на 8 Березня

Звичайно, можна просто купити хороші книги, або сертифікат в книжковий магазин. А можна оформити підписку на сервіс – Book bох, яка стане прекрасним подарунком вчителю на 8 Березня.

Як це працює: вчитель вибирає книги на сайті, йому їх доставляють прямо в школу, а потім щотижня він може їх змінювати на нові.

 

Фотографії на пам’ять в подарунок вчителю випускного класу

Випускники в подарунок вчителям на 8 Березня можуть зробити інстабук (книга з фотографіями з Інстаграма), постер або календар зі шкільними фотографіями всього класу, які вони робили протягом шкільного часу. Це буде оригінальний і зворушливий подарунок вчителю на 8 Березня.

фото Gramofon

 

Вихованець в живий куточок в подарунок вихователю на 8 Березня

Невеликий вихованець, за яким спостерігатимуть всі малюки в групі, а також який не вимагатиме особливого догляду – прекрасна ідея для подарунка вихователю дитячого садка на 8 Березня. А також для вчителя біології.

Отже, список гіпоалергенних тварин, які не вимагають особливого догляду:

 • рибки (рибки-півники і золоті рибки вважаються найбільш живучими) або акваферма,
 • формікарій (мурашина ферма),
 • куколки, які з часом перетворяться на метеликів,
 • сухопутні черепашки.

 

Подарунок своїми руками вчителям на 8 Березня від учнів

Якщо діти хочуть зробити подарунок вчителю на 8 Березня своїми руками, не варто їх зупиняти. Це прекрасний порив. І тим цінніший такий подарунок, зроблений з власної волі, а не з примусу. Ось список ідей, що можна зробити в подарунок вчителю своїми руками на 8 Березня:

 • виростити квітку у вазоні і доповнити його запискою “Спасибі, що допомагаєте нам рости”,
 • зробити вазу з олівців (за допомогою клейового пістолета приклеїти олівці до простої скляній вазі),
 • спекти печиво,
 • зробити листівку своїми руками,
 • змайструвати квіти з паперу: гілка сакури, орхідея, гортензія.

 

Гаджети в подарунок вчителю або вихователю

Мова не йде про телевізори або проектори, які коштують ціле багатство. Існують більш бюджетні, але не менш корисні гаджети, які можна подарувати вчительці на 8 Березня:

 • портативний usb-зволожувач
 • настінний годинник
 • флешка
 • електронна указка
 • акваферма
 • вазон для квітів з функцією самополіва

 

Букети з мила з ніжним ароматом ефірних масел в подарунок для вчителя.

Ще один з оригінальних варіантів подарунка вчителеві на 8 Березня. Вишуканий букет з мила з ніжним ароматом ефірних масел, який здатний здивувати своєю красою і зробити 8 Березня – по-справжньому святковим! Такий букет не тільки буде радувати погляд, але і стане практичним подарунком. Такий подарунок може зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох тижнів, місяців і навіть років.

Фото Soap-Flowers

 

Що не можна дарувати вчителю на 8 березня

Гроші. Такий подарунок знижує ризик не вгадати, але красномовно демонструє не надто шановливе ставлення до людини. Гроші допустимо дарувати близьким, але не викладачеві. Зрештою, це подарунок, а не матеріальна допомога.

Нижня білизна і предмети гігієни. Дарувати таке можна тільки сестрі або подрузі. Вчителя такий подарунок поставить у вкрай незручне становище.

Ювелірні прикраси і біжутерія. Занадто великий ризик не зійтися в смаках. Крім того, золото і срібло – занадто дорогі подарунки, щоб вважатися просто подарунками. Не змушуйте вчителя відчувати себе зобов’язаним.

Алкоголь, тютюн і інші атрибути шкідливих звичок. Навіть якщо викладач – чоловік, естет і ви точно знаєте, що він п’є саме цей сорт віскі. Для вас він, перш за все, вчитель вашої дитини. Ця сторона його життя не повинна вас стосуватися.

Посуд, скатертини, рушники та інші побутові предмети. Занадто банально і по-міщанському. Якщо педагог у віці, можете бути впевнені, що всі шафи у нього забиті подібними подарунками. Якщо молодий – побутові дрібниці його, тим більше, не зацікавлять.

 

Тепер у вас є ідеї, що подарувати вчительці або вихователю в дитячому садку на 8 Березня. Впевнені, що у вас вийде порадувати педагогів за допомогою цих оригінальних подарунків до 8 Березня.

 

Джерело – www.uaua.info