За чашкою кави

5 французьких фільмів, які рятують від осінньої хандри

Світлі і позитинві фільми швидко відволікають від хандри, переналаштовуючи на хорошу хвилю. І восени це особливо актуально. Пропонуємо вашій увазі 5 якісних французьких фільмів, які подарують вам заряд позитивної енергії.

 

1. (Не)очікуваний принц — Un prince (presque) charmant

Рік випуску: 2013

Трясовина повсякденності затягує розлученого циніка та кар’єриста Жан-Марка все сильніше, а гонитва за збагаченням віддаляє від близьких людей. Захоплений досягненням своїх чергових цілей, головний герой ледь не пропускає весілля рідної дочки. За два дні до урочистостей він спішно вирушає в дорогу, яка з волі випадку стає для нього доленосною. Несподівано Жан-Марк виявляється довгоочікуваним принцом для романтичної та безкорисливої Марі.

 

2. Божевільне весілля — Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu?

Рік випуску: 2014

Вдале заміжжя дочки — справжнє щастя для кожного батька. Але що як обранець категорично не відповідає світлим надіям? Мсьє Вірніше і його дружина завжди мріяли видати своїх чотирьох дочок якщо не за принців, то як мінімум за добропорядних французьких католиків. І бажано в тій само церкві, де самі колись дали клятву один одному. Однак три дочки вибрали собі за чоловіків не зовсім годящих хлопців: китайця, араба і єврея. Настав урочистий момент, і четверта красуня-дочка повідомляє радісну новину: вона виходить заміж! Чи відповідатиме наречений очікуванням батьків, чи їхні мрії не втіляться? Знаємо лише одне: кохання здатне робити дива!

 

3. Лашкаво прошимо! — Bienvenue chez les Сh’tis

Рік випуску: 2008

Хіба не прекрасне бажання жити в сонячному Кассі — райському куточку, що влаштувався біля Марселя?! Задля його здійснення начальник поштового відділення одного з південних містечок Франції Філіп Абрамс готовий практично на все. От тільки в долі на цього чоловіка свої плани, і вони аж ніяк не пов’язані з Кассі. За дрібне службове порушення Філіп здобуває дворічне «засилання» в Берг. Приголомшений несподіваним і небажаним переведенням, герой все ж вирушає у вказаному напрямку і відкриває для себе іншу Північ — без грубих створінь, які розмовляють незрозумілою мовою, та цілком придатну для щасливого проживання.

 

4. Даю рік — I Give It a Year

Рік випуску: 2012

«Даю рік» — спільна робота французьких, англійських і німецьких кінематографістів. Джош і Нет — найщасливіші діти на планеті. Молодята закохані до нестями і не уявляють, з якими труднощами і неприємностями їм доведеться зіткнутися в перший рік спільного життя. Чи зможе новоспечена сім’я встояти перед життєвими випробуваннями і пронести свою любов крізь роки? Може, варто не поспішати з весіллям і ці люди абсолютно не створені одне для одного?

 

5. Ніжність — La délicatesse

Рік випуску: 2011

Чарівна та успішна Наталі не може пережити втрату коханої людини та в один звичайний день, навіть не розуміючи навіщо, цілує свого колегу. Після цього моменту в її житті нічого не змінюється, а от у Маркуса геть інша історія: чоловік втрачає розум і вирішує хай там що завоювати серце неприступної красуні. Чи вдасться йому задумане і чи не перешкодять райдужним планам успішніші та привабливіші конкуренти?

 

Джерело – coma.in.ua