Діти

6 «Ніколи», які варто сказати доньці

Ніколи не казати, що для жінки найголовніше – родина. Так, родина це важливо. І для більшості жінок дуже важливо бути мамою. Але для жінки, як і для будь-якої людина 21 сторіччя мати свою справу та реалізуватися в ній не менш важливе завдання.

Ніколи не скажу, що заробляти гроші – це справа чоловіка. В твоєму житті будуть різні періоди. Можливо, певний час тобі захочеться бути просто мамою. Це прекрасний період і чудово, якщо твій партнер зможе це забезпечити. Але ніколи не думай, що так можна жити завжди. В твоїх руках має бути професія і впевненість в своїх силах як спеціаліста. Це не менш важливо для твоїх дітей ніж грудне вигодовування. Просто повір мені.

Ніколи не казати: “Але ж ти дівчинка”. Що є важливим для хлопичка і не важливим для дівчинки в 21 сторіччі? Хочеш грати в футбол – грай в футбол. У тебе бардак на столі,але тобі зручно – нехай буде бардак. Не хочеш готувати, бо не подобається? Ось тобі телефон доставки суші. Я лише повинна навчити тебе користуватись прокладками. Всьому іншому будеш вчитись разом з братом.

Ніколи не скажу їй, що треба берегти здоров’я для того, щоб народжувати. Берегти здоров’я треба незалежно від того плануєш ти мати дітей чи ні. Коли я була дівчинкою, я весь час чула цю фразу: вдягайся тепло – тобі ще народжувати. Їж добре – тобі ще народжувати. Так ніби народження дитини – це якась особлива місія. І після цього й померти можна. Я не буду цього казати, тому що я…

Ніколи не буду казати, що материнство – це єдине важливе для жінки. Я люблю бути мамою. І хочу стати бабусею. Але наповнення життям дають не лише діти. І моя донька буде знати це. І якщо так станеться, що вона не зможе мати дітей, їй буде легше пережити цю ситуацію, ніж тим, кого запевняють, що якщо ти не мати – ти не жінка. Це брехня, доню!

Я ніколи не буду критикувати твою зовнішність. Хіба що, ти дуже попросиш. Що я можу тобі сказати? Ти прекрасна. Мий личко після шоколаду. Все.

 

Джерело – ninnananna.com.ua