Творчість

Ідеї ​​листівок з 8 Березня своїми руками

Ідеї, як зробити красиву і незвичайну листівку мамі на 8 березня своїми руками з паперу, помпонів і інших підручних матеріалів.

Вітати маму на 8 Березня – улюблена з дитинства традиція. Згадайте, як хвилююче було робити своїми руками вироби, розучувати вітальні вірші і старанним почерком виводити на листівці «З 8 Березня, мама!».

Ми пропонуємо вам продовжити цю чудову традицію, зробивши разом з дітьми гарні вітальні листівки на 8 Березня. Від нас – ідеї, а від вас – творчий підхід і старанне виконання. Приступаємо!

 

1. Перший варіант листівок для мами на 8 Березня – листівки з помпонами. Можна зробити помпони своїми руками, а можна купити в магазині для творчості.

2. Дуже ніжна листівка на 8 Березня з паперу: пташка мама обіймає своє пташеня. Для цієї аппллікаціі вам знадобляться картон, кольоровий папір, ножиці, клей і шаблон.

3. Ці листівки робити не так складно, як може здатися на перший погляд. На щільний картон нанесіть контур серця або квітки, і просто з’єднуйте за допомогою голки і ниток протилежні краї малюнка. З таким завданням впорається навіть дитина.

4. Красиві 3D-листівки стануть оригінальним подарунком мамі на 8 Березня. Як їх робити – дивіться трохи нижче в відео уроці на прикладі листівки з єдинорогом.

 

5. Ця неймовірно красива листівка, звичайно, не найпростіший виріб з тих, що можна придумати на 8 Березня. Але, повірте, радість і здивування мами, яка отримає такий незвичайний подарунок, та ще й зроблений своїми руками, стоять витраченого часу.

 

6. Ці варіанти листівок на 8 Березня підійдуть для найменших. Дітям потрібно буде всього лише вмочити пальці в фарби і кілька разів ткнути в малюнок.

7. Оригінальний варіант листівок – аплікація з того, що є під рукою: будь то живі квіти або макарони. До речі, можна запропонувати самим маленьким дітям зробити своїми руками в подарунок мамі на 8 Березня – намисто з макаронів.

8. Листівка мамі, зроблена з безлічі сердець. Навряд чи щось може бути зворушливіше, ніж цей подарунок.

9. Для такої листівки знадобляться тонкі смужки паперу. Їх потрібно буде склеїти, як показано на зображенні, щоб вийшли об’ємні квіти.

10. Оригінальна листівка на 8 Березня, в центрі яких дитячі фотографії, зворушить маму до сліз.

11. Відгадайте загадку. Що спільного у мами і гудзиків? На них все тримається. Саме тому ми пропонуємо зробити листівку на 8 Березня з гудзиків.

12. Щоб зробити цю листівку на 8 Березня в подарунок мамі, не потрібно володіти особливими навичками. З нею впорається навіть дитина. Вирізаємо з кольорового паперу пелюстки і клеїмо їх на картон.

13. Уявіть здивування мами, коли вона отримає такий сюрприз в конверті. У першому випадку це листівка у вигляді двох долонь, з серцем всередині. А в другому – веселка з паперу, складена гармошкою. Додайте зворушливе привітання з 8 Березня і все! Подарунок своїми руками готовий!

14. Незвичайну листівку для мами на 8 Березня можна зробити за допомогою діркопробивача і яскравого паперу. Техніка максимально проста, найголовніше – знайти вдома дирокол. Купуємо жовтий і блакитний папір і починаємо творити.

15. Можна порадувати маму листівкою в кулінарному стилі. Таке привітання на 8 Березня буде дуже милим. Мотиви можуть бути різними: від баночки варення до кексу, або чашечки кави. Беремо картон, ножиці, фарби і починаємо диво.

16. Зробити листівку з метеликом, символом весни і відродження, своїми руками дуже просто.

Перший спосіб. Намалюйте метелика на папері, прикрасьте і виріжте. Зігніть по середині і приклейте до картону.

Другий варіант листівки з метеликом на 8 Березня. Обводимо дитячі долоньки на папері, вирізаємо отримані фігури – це будуть крила метелика. Потім залишається намалювати і вирізати тулуб, голову, і склеїти всі деталі.

 

Впевнені, що у вас вистачить натхнення удосконалити ці листівки мамі на 8 Березня, додавши щось від себе.

 

Джерело – uaua.info