За чашкою кави

Кращий спосіб розповісти дітям правду про Діда Мороза

Вчителька історії з Техасу Лесли Раш (Leslie Rush) розповіла про те, яким чином в її сім’ї вже багато поколінь говорять дітям правду про Санта-Клауса. І цей спосіб настільки прекрасний, що їм хочеться поділитися з усіма.

“Коли ти був маленьким, він існував. Чи буде він існувати і далі, залежить тільки від тебе.”.

“Коли дитині виповнюється шість або сім років, і ви помічаєте перші сумніви в існуванні Санты – значить, вона готова. Я зазвичай веду їх в кафе і, зробивши замовлення, виголошую промову:

“Ти, звичайно, дуже сильно виріс за цей рік. І не лише став вищий – я бачу, що твоє серце теж стало більше. Тепер ти готовий стати Сантой”.

“Можливо, ти помітив, що більшість побачених тобою Санта-Клаусів – це переодягнуті люди. Деякі з твоїх друзів могли тобі сказати, що його взагалі не існує. Так думають багато дітей, тому що вони ще не готові бути Сантой. Але ти готовий”.

Переконайтеся, що у вас таємничий голос і попросіть дитину вибрати яку-небудь людину – наприклад, сусіда. Місія дитини – таємно дізнатися в чому потребує ця людина, а потім знайти це, загорнути в подарунковий папір і доставити. І ніколи не розкривати, що це зробила вона. Бути Сантой не означає діставати схвалення – це безкорисливе бажання віддавати.

Наш старший син Адам вибрав “тітку відьму”, що живе на розі. Жінка і справді вселяла страх: навколо її будинку йшла загорожа і вона ніколи не дозволяла дітям заходити за неї, щоб пограти в м’яч або фрисби. Вона часто кричала, щоб діти грали тихіше і все таке інше. По дорозі в школу син помітив, що кожен ранок вона виходила на ганок забирати пошту босоніж – і вирішив, що їй потрібні тапочки. Так що йому довелося побути шпигуном і ховатися в кущах, щоб з’ясувати зразковий розмір її ніг.

Коли ми купили їй теплі тапочки, він упакував їх і наклеїв зверху “З Різдвом від Санти”. Одного разу увечері після вечері він відправився до її будинку і підклав подарунок їй під двері. Наступним ранком ми спостерігали за тим, як вона вийшла на ганок, підібрала упаковку і пішла у будинок. Мій син був у нестямі від нетерпіння, щоб дізнатися, що станеться далі. І на наступний ранок ми побачили її – вона забирала пошту в теплих тапочках. Син був в ейфорії. Мені довелося нагадати йому, що ніхто ніколи не повинен знати, що це зробив він – інакше він вже не буде Сантой.

У наступні декілька років він вибирав безліч людей для подарунків і завжди вибирав для них унікальний подарунок. В один рік він ретельно вичистив свій велосипед, поміняв на ньому сідло і віддав його дочці одного з наших друзів. Ці люди були дуже бідні. Ми запитали батька дівчинки, наскільки це буде доречно. Вираз обличчя дівчинки, коли вона побачила біля свого дому велосипед, міг порівнятися хіба що з виразом радості на обличчі мого сина”.

Цю історію 57-річна вчителька історії розповіла 10 років тому на одному з форумів, де обговорювалося, як краще сказати дітям, що подорослішали, про те, Санта – це усього лише вигадка. Її синові Адаму, про якого йде мова, зараз 32 роки і цього року він зробив кращий подарунок вже своєму синові – навчив його бути Сантою.

Лесли Раш і сама не може зрозуміти, чому історія про її сімейну традицію несподівано отримала вірусне поширення через багато років після того, як вона написала про неї. Після того, як текстом поділилися центральні видання і багато знаменитостей, вчителька з Техасу несподівано зрозуміла, що написані нею 10 років тому слова цього року прочитали мільйони!

Запис став суперпопулярним після того, як одна з учасниць форуму розмістила його на своїй сторіночці в facebook. Можливо, в цьому і полягає магія Різдва – дати людям те, що їм треба, коли вони потребують цього найбільше.

 

Джерело – osvitanova.com.ua