Корисності

Як уникнути укусів ос і бджіл?

Доволі часто трапляється, що дитину кусають оси чи бджоли, як цього уникнути – читайте далі.

  1. Намагайтеся не одягати малюка в яскраві кольори, особливо із зображенням квітів

Перше правило бджоляра – носити біле. Цього правила вони дотримуються не дарма, бо є великий ризик, що бджола вжалить того, хто одягнений дуже яскраво. Будь-який кольоровий одяг приваблює не тільки бджіл і ос, але і більшість комах. Якщо ви чи ваше дитя носите яскраві кольори, ви просто просите бджіл, щоб вони сіли саме на вас. Намагайтеся одягати білий, бежевий, або інші світлі тони, щоб не привернути увагу бджіл.

 

  1. Будьте обережні стосовно їжі на відкритому повітрі

Солодкі продукти і напої приваблюють бджіл і ос. Перед тим як випити солодку газовану воду – переконайтеся, що там немає бджоли чи оси. Фрукти також залучають різних комах, тому будьте дуже обережні. Не залишайте фруктові відходи біля свого місця відпочинку.

 

  1. Не ходити босоніж

Бджоли запилюють конюшину, яка росте на землі, а також квіти та інші дрібні рослини. Деякі оси роблять свої гнізда на землі. Якщо вступити на територію бджіл, то вони зроблять все можливе щоб захиститися, тому скоріш за все вони вжалять. Але якщо ви носите взуття, комахи вам не страшні.

 

  1. Намагатися не носити вільний одяг

Бджоли і оси часто залітають під сорочку або штанину, тому вільний одяг вкрай не є сприятливим. При виборі одягу намагайтеся шукати більш щільний і прилеглий до тіла.

 

  1. Залишайтеся на місці

Якщо бджоли або оси поруч з вами чи дитиною, просто зробіть глибокий вдих і видих. Намагайтеся залишатися спокійними. Вони тільки намагаються визначити, хто ви. Як тільки комаха зрозуміє, що ви не квітка вона відразу полетить.

 

Джерело – nashamama.com