Будинок

Особливості використання кондиціонера в будинку з новонародженим

Багато батьків вважають, що кондиціонер не можна включати в приміщенні, де знаходяться діти, але це не так. Саме новонароджені діти погано переносять високу температуру повітря, так як у них ще не повністю сформувалася система терморегуляції, тому вони виділяють набагато більше тепла, ніж дорослі.

Можна зробити висновок, що немає протипоказань для розміщення кондиціонера в кімнаті дитини, однак, в цьому випадку потрібно виконувати кілька простих правил:
1. Починати використовувати кондиціонер необхідно якомога раніше.
2. Категорично заборонено направляти потік повітря в бік, де розташоване ліжко новонародженого.
3. Важливо регулярно виконувати чистку фільтрів, так як саме від цього залежить чистота повітря в приміщенні.
4. Потрібно дотримуватися поступового зниження температури повітря – наприклад, кожні півгодини на 2 градуси, поки не буде отримано оптимальний варіант.
5. Дитина повинна отримувати необхідну кількість рідини.
6. Суворо заборонено встановлювати низьку температуру. Ідеальний варіант – коли не жарко.
7. У той час, коли кондиціонер не працює, потрібно відкрити двері і вікна, щоб забезпечити повітрообмін в приміщенні.
8. Необхідно постійно стежити за рівнем вологості в кімнаті – даний показник повинен бути в межах 40-70%. Якщо він нижчий, варто додатково застосовувати спеціальні зволожувачі повітря.
9. Через кожні півгодини роботи кондиціонера в кімнаті, де знаходиться маленька дитина, рекомендується використовувати сольові розчини для зволоження носової порожнини.
10. Хоча б один раз на день в квартирі потрібно влаштовувати протяг.

Якщо дотримуватися цих простих правил використання кондиціонера і вибрати якісний пристрій, можна не переживати, що здоров’ю дитини буде завдано шкоди.

 

Джерело – mama-tato.com.ua