Будинок

Що робити, аби пральна машина працювала довго

 

Порада №1
Перед пранням ретельно перевірте всі кишені, щоб в них не залишалося нічого зайвого. Ґудзики, що тримаються на ниточці, слід пришити міцніше. Дрібні предмети, типу носових хусточок скласти в спеціальну сітку. Найпоширеніша поломка в пральних машинах – це вихід з ладу зливного насоса. Він забивається сміттям, уламками декору одягу, тонкими шкарпетками і тому подібними предметами.

Порада №2
Звичайно, кожен день прати лінь, та й електрика тепер дорого обходиться, щоб просто так ганяти машинку через однієї сорочки. Однак не варто накопичувати білизну, щоб все випрати за один раз. Перевантаження пральної машини загрожує не тільки розхитуванням ніжок через дисбаланс під час віджиму, але і зміщенням або навіть псуванням ременя, завдяки якому крутиться барабан.

Порада №3
Зробіть хімічний аналіз води, якою перете речі. Можливо, вам знадобляться засоби для її пом’якшення. Через жорстку воду з’являється накип на нагрівальному елементі, і він згоряє. До цього ж ефекту призводить використання надто великої кількості прального порошку.

Порада №4
Не економте на хімії. Народні способи виведення плям і пом’якшення води можуть бути і хороші при ручному пранні, але виводять з ладу сучасні пральні машини. Наприклад, оцет роз’їдає гумові елементи: ущільнювач для дверцят і шлангу.  

 

Джерело – nashamama.com