Творчість

Майстер-клас: аплікація з листя «Дерево»

Осінь – одне з найбільш незвичайних і барвистих пір року. Восени божевільна кількість ідей можна втілити у виготовленні виробів з природного матеріалу. В цьому випадку з сухих різнокольорових листя. (Джерело – vseodetyah.com)

Роблячи самостійно осінню аплікацію з сухого листя, діти закріплюють знання квітів і форм, розвивають дрібну моторику, виховують акуратність, вчаться любити природу і емоційно переживати побачене.

Більш того, створення аплікації – це ще один спосіб, крім казок для дітей, ознайомиться з флорою, вивчити назви дерев, чагарників, квітів.

Для виготовлення знадобиться:

 • картон
 • чорна фарба
 • трубочки
 • клей
 • пензлик
 • сухе осіннє листя

 1. Для початку покришіть руками сухе листя в будь-якій зручній посудині.

 1. Тепер намалюйте на аркуші картону дерево з товстим стовбуром. При цьому фарбу слід наносити товстим шаром. Потім візьміть трубочку і сильно подуйте в неї. Фарба розбризкується в різні боки – виходять цікаві розгалуження гілок.

 1. Коли фарба висохне, нанесіть за допомогою пензлика клей туди, де, на вашу думку, повинні бути листя. Намажте клеєм і під деревом – вийде опале листя.

 1. Посипте малюнок покришеним осіннім листям.

 1. Тепер сильно притисніть листя, щоб вони добре приклеїлися до картону.

 1. Підніміть малюнок і струсіть надлишки листя. Готово!

 

Аплікація з листя – найпопулярніший виріб з натуральних матеріалів в дитячих садах і 1-2 класах школи. З року в рік малюки створюють своїми руками по майстер-класах приголомшливі сюжети на тему «осінь».

 

Автор – Мар’яна Чорновіл