За чашкою кави

8 мультфільмів про справжні цінності, які варто подивитися з дітьми

8 короткометражних мультиків, яку буде корисно подивитися і дорослим, і дітям.

1. Фантастичні літаючі книги містера Морріса Лессмора (2011) — The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore

Це світла і повчальна історія про любов до друкованого слова і про магію, сховану у звичайній книзі. Головний герой потрапляє в дивовижну країну, яку населюють живі книги. І усі вони хочуть, щоб хто про них піклувався. І зрозуміло, щоб хтось їх читав.

 

2. Міст – Bridge (2011)

Це історія про чотирьох тварин, які намагаються перейти через міст, але не можуть, оскільки постійно заважають один одному. У всього цьому важливо одне – вміння знаходити компроміс.

 

3. Забери мене додому – Take me home (2013)

Маленька дівчинка приходить в притулок для тварин, щоб взяти собі собаку. Але перед нею стоїть важкий вибір: взяти гарного чи доброго?

 

4. Скарб – Treasure – Ringling Thesis (2011)

Зворушливий, ніжний, і наповнений різними важливими деталями мультик про справжні цінності життя. Головна героїня дуже бідна і змушена щодня приходити на сміттєзвалище в пошуку речей. Якось жінка знаходить дорогі прикраси і вирішує подарувати їм друге життя.

 

5. Місяць – La Luna (2011)

Зворушливий мультик про хлопчика, якого тато і дідусь вперше взяли з собою на роботу. Кожен з дорослих хоче взяти участь у вихованні дитини, навчити робити по-своєму, але, не дивлячись на суперечки дорослих, хлопчик обирає свою дорогу.

 

6. Тамара – Tamara (2014)

Зворушливий мультик про дівчинку, яка любить гратися і танцювати. Але все виявляється не так просто, як здається на перший погляд.

 

7. Змінна хмарність – Partly Cloudy

Усі знають, що лелеки приносять дітей. Але те, що цих дітей роблять з хмаринок, факт менш відомий. Добрий мультик про дружбу, надію і віру у краще.

 

8. В нужді – Under the fold, 2014

У великому сірому мегаполісі тато з сином блукають вулицями в пошуку роботи. І не дивлячись на складне становище, ці двоє не впадають у відчай і знаходять в житті те, що робить їх щасливими.

 

Джерело – coma.in.ua