Корисності

Як вибрати велосипед дитині ?

Нарешті настали теплі дні, за вікном сонце весна, а попереду відчайдушне літо. А у вашого чада до сих пір немає велосипеда. І відразу виникає багато питань: «А який купити? А який краще для моєї дитини? А як правильно вибрати відповідний велосипед? ». І дійсно, в сучасному світі велике розмаїття дитячих велосипедів, що відрізняються не тільки забарвленням, а й параметрами. І як же серед такої кількості зробити вибір?

При виборі велосипеда своїй дитині рекомендуємо звернути увагу на наступні параметри:

  1. Шини. Як показує практика, невеликий камінь або навіть гілка з легкістю призводять до падіння, якщо колеса занадто вузькі. Відповідно цей момент обов’язково потрібно враховувати при покупці. Оптимальний варіант – надувні шини, які якраз є ширшими, та ще й непогано компенсують тряску на нерівній дорозі і купинах.

 

  1. Розташування педалей. На багатьох велосипедах вони розташовані на передньому колесі, що не є оптимальним варіантом. Єдиний плюс даних моделей – це їх ціна. Віддайте перевагу моделям, де педалі знаходяться під сидінням з ланцюговою передачею на заднє колесо, як на дорослих велосипедах. Це дасть можливість при їзді задіяти не тільки силу ніг, але і вагу. Природно кататися так набагато легше, а значить приємніше і веселіше.

 

  1. «Холостий хід». Це ще один мінус для велосипедів з педалями на передньому колесі. На них холостого ходу не може бути в принципі, що може бути небезпечно при їзді з гірки, навіть невеликій. У міру того, як велосипед буде розганятися, педалі будуть крутитися все швидше, і дитина може втратити контроль над управлінням і впасти.

 

  1. Гальмо. Вибираючи велосипед дитині, в першу чергу думайте про його безпеку, яка багато в чому залежить саме від гальм. Врахуйте той факт, що ручне гальмо багато в чому поступається ножному. Хоча б навіть тим, що у дітей не завжди вистачає сили їм повноцінно скористатися. Та й розгубитися недовго.

 

  1. Кермо. Зверніть увагу на його форму. Якщо дитині доведеться сильно тягнутися на поворотах, це не зробить їзду більш безпечною.

 

  1. Сидіння. Природно воно повинно бути зручним, інакше як можна отримати задоволення від велопрогулянки? До речі, якщо шукали відповідь на питання, як дитині схуднути, ви його вже знайшли. Тривалі прогулянки на велосипеді в цьому відношенні дуже ефективні.

 

Джерело – instagram.com/kids_fun_shop/